دانلود سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶

دانلود سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل  سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان در قالب pdf  آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

 

نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶:

همه ساله در کشورمان برای برگزیدن دانش آموزان برتر و منتخب آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی (نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶) برگزار می گردد. و دانش آموزان تیزهوش با گذراندن این آزمون و موفقیت در آن وارد مدارس نمونه دولتی استان مرکزی و برتر کشور می شوند. در این قسمت ما برای قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی تدبیری اندیشیدیم تا با مطالعه و حل سوال های آزمون مدارس نمونه دولتی سال های اخیر با آمادگی بیشتر به استقبال آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی بروند. امید است حل سوال های آزمون سال های گذشته تاثیر بسیار خوبی در نتیجه آزمون نمونه دولتی فرزندتان داشته باشد.

تعداد سوالات و ضرایب دروس آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶ پایه ششم به هفتم

ردیفماده درسیتعداد سوالضریبزمان پاسخگوییمنابع طرح سوال
۱آموزش قرآن و هدیه های آسمان۱۰۲۱۰۰ دقیقه کتاب های پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴
۲فارسی (مهارت های خواندن و نوشتن)۲۰۲
۳مطالعات اجتماعی۱۰۱
۴علوم تجربی۲۰۲
۵ریاضی۲۰۲
جمع کل۸۰

دانلود سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ۹۵-۹۶ ششم به هفتم

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی، میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در

تماس باشید.

مطالعه بیشتر