اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی

اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

 توضیحات فایل:

اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی  آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

طراحی داخلی سالن بدنسازی

شرح مختصر:

نمونه فایل اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی– مورد استفاده برای طراحی داخلی سالن های ورزشی و بدنسازی میباشد.

این فایل مجموعه ای از آبجکت های اتوکد شامل مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی می باشد؛ شامل:

زمین های ورزشی (زمین ورزشی فوتبال، فوتسال، بسکتبال و زمین ورشی تنیس)

تجهیزات ورزشی بسکتبال

تجهیزات ورزشی تنیس

تجهیزات ورزشی فوتبال

تجهیزات ورزشی شامل انواع تردمیل و انواع دوچرخه های ورزشی و…

شما می توانید از این مبلمان ها در طراحی پلان ها و نیز برش های خود استفاده نمایید.

ضوابط و بلاک اتوکد سالن های ورزشی

سالن های ورزشی این امکان را به ورزشکاران می دهند تا در هر شرایطی بتوانند به ورزش های مورد علاقه خود مشغول و از لحاظی اقلیمی و امنیت در امان باشند. این امر سبب می شود تا افراد در رشته های ورزشی خود پیشرفت داشته باشند و به سلامت جسمی و روحی خود کمک کنند. در این میان علاقه مند کردن جوانان با طراحی های خاص و پرانرژی تاثیر فوق العاده خواهد داشت. در این بسته آموزشی نمونه هایی از انواع سالن های ورزشی همانند سالن بسکتبال، سالن والیبال، سالن تنیس، سالن بدنسازی، سالن بازی های رومیزی همانند پینگ پونگ، فوتبال دستی، بیلیارد و … همچنین بلاک های اتوکدی که برای طراحی پلان، نما و مقاطع مجموعه های ورزشی روباز و بسته کاربرد دارد گردآوری شده تا شما عزیزان بتوانید به راحتی این نوع فضاها را طراحی کنید.

اتوکد مبلمان سالن ورزشی و بدنسازی برای طراحی داخلی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر