نقشه اتوکد شهر تبریز با جزئیات کامل با فرمت DWG

نقشه اتوکد شهر تبریز با جزئیات کامل با فرمت DWG
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

نقشه اتوکد شهر تبریز با جزئیات کامل با فرمت DWG

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه اتوکد طرح تفصیلی شهر تبریز با جزئیات کامل با فرمت DWG آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Related image

معرفی شهر تبریز:

تبریز کلانشهری در شمال ‌غرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ شمال‌غرب ایران و مناطق آذری‌ نشین  بوده و مرکز اداری،  ارتباطی،  بازرگانی،  سیاسی،  صنعتی،  فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، جمعیت تبریز بالغ بر ۱٬۵۵۸٬۶۹۳ نفر بوده‌ است. اکثریت ساکنان تبریز آذربایجانی بوده و بهزبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند؛ البته برخی اسناد تاریخی نشان می‌دهد که تا سدهٔ یازدهم هجری، زبان آذری – شاخه‌ای از زبان‌های ایرانی – در این شهر تکلم می‌شده‌ است.

تبریز در طول تاریخ خود با فراز و فرودهای بسیاری روبه‌رو بوده‌ است. تاریخ این شهر، اشغال توسط بیگانگان و حوادث جانکاه طبیعی – از جمله  زمین‌ لرزه‌های مهلک – را تجربه کرده‌ است. سنگ بنای تبریز کنونی به دوران  اشکانی و ساسانی برمی‌گردد. این شهر در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید.

تبریز یکی از طویل‌ المدت‌ترین پایتخت‌های ایران بوده‌ است؛ این شهر پایتخت سیاسی ایران در زمان اتابکان،  خوارزمشاهیان، ایلخانان،  چوپانیان، جلایریان، قراقویونلوها، آق‌قویونلوها، صفویان و ولیعهد نشین ایران در دورهٔ قاجاریان بوده‌ است. اوج شکوفایی تبریز مربوط به دورهٔ ایلخانان است که در این زمان، پایتخت قلمرویی پهناور از نیل تا آسیای مرکزی بود. این شهر در سال ۱۵۰۰ میلادی و در زمان پایتختی صفویان به‌عنوان پنجمین شهر پرجمعیت جهان شناخته می‌شد و جمعیتش با استانبول – پایتخت امپراتوری عثمانی – برابری می‌کرد.

نقشه اتوکد شهر تبریز با جزئیات کامل با فرمت DWG

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر