فایل طرح تعالی دبستان

فایل طرح تعالی دبستان
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
3,900 تومان

 توضیحات فایل:

فایل طرح تعالی دبستان

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند این فایل حاوی فایل طرح تعالی دبستان در قالب ورد و در ۵۸ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

فایل برنامه سالانه طرح تعالی سال تحصیلی جدید:

مقدمه  

مقام معظم رهبری با تحلیل درست و در راستای اتکاء به درون، سال ۹۵ را به عنوان سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نام گذاری کرده اند تا به عنوان محور فعالیت ها در سال جاری و سال های آینده باشد دراین  راستای عملیاتی نمودن برنامه های اقتصاد مقاومتی را گام دوم می دانیم و ببایدبه ضرورت ساماندهی نیروی انسانی، و بهره گیری بهینه از ظرفیت بالای نیروی انسانی تاکید شود بعد از فرهنگ سازی مهم تریم اقدام آموزش و پرورش ساماندهی نیروی انسانی و استفاده بهینه آموزشگاهها از زمان و نیروی انسانی می باشد.. ‎

سند چشم‌انداز کشور در افق ۱۴۰۴ تحقق منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری، عزت و سربلندی ملت ایران را به‌دنبال خواهد داشت.

** مدرسه به عنوان اولین جامعه ای که هر فرد تجربه می کند، نقشی اساسی در شکل دهی شخصیت و هویت فرد بازی می کند و معلم به عنوان فردی که شاید پس از مادر، تربیت کننده دوم کودک باشد، هدایتگری مهم به حساب می آید. گشودن ابعاد مختلف تربیتی از حوصله و هدف این مطلب خارج است اما نتیجه ای که از طرح این موضوع مدنظر است، نقش مهمی است که معلم در فرهنگ سازی برای نسل آینده ایفا می کند.آموزشگاه بر برنامه ها وپیش بینی طرحهای ویژه می تواند نقش مثبتی ایفاء نماید..

برای این منظور نیاز به پرورش دانش آموزان خلاق و توانا می باشد که مدیر مدرسه که سکان دار اصلی آموزشگاه است با یک برنامه ریزی مناسب می تواند در همه زمینه آموشگاه را به سمت یک مدرسه کار آمد و موفق سوق یابد

برنامه شامل موارد زیر میباشد:

چارت سازمانی اموزشگاه براساس طرح تعالی

اهداف طرح تعالی درقالب بنر

جلد طرح تعالی برای خوشرنگ بودن پوشه شما

میثاق نامه دانش اموزان براساس طرح تعالی

میثاق نامه معلمان براساس طرح تعالی

میثاق نامه والدین براساس طرح تعالی

تدوین برنامه عمل یا همون برنامه سالانه طرح تعالی در قالب ۵۷ صفحه

بصورت ورد و کامل شده و تمامی محور های ان نیز لحاظ شده است.

محورهای دهگانه طرح تعالی با جدول بندی ورد و پر شده

محور های ۸گانه با فرم های خاص مستند سازی

فرم های پیش بینی اقدامات در قالب فرم های بروز شده

تقویم اجرایی  براساس روز ماه سال

مطالعه بیشتر