نقشه های تاسیسات مکانیکی برج مسکونی ۱۴ طبقه همراه با دفترچه محاسبات

نقشه های تاسیسات مکانیکی برج مسکونی ۱۴ طبقه همراه با دفترچه محاسبات
نوع فایل
dwg
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
18,000 تومان

 توضیحات فایل:

برترین فایل نقشه های تاسیسات مکانیکی برج مسکونی ۱۴ طبقه همراه با دفترچه محاسبات و HAP

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه های اتوکد تاسیسات مکانیکی برج مسکونی ۱۴ طبقه همراه با دفترچه محاسبات و HAP  آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

نقشه های تاسیسات مکانیکی برج مسکونی ۱۴ طبقه همراه با دفترچه محاسبات و HAP

برج مسکونی بسیار زیبا با طراحی فضاهای بسیار خلاقانه یک معماری برج منحصربفردی را به نمایش گذاشته است . در طراحی بلند مرتبه سازی توجه به ضوابط ان بسیار پراهمیت می باشد. همچنین در طراحی برج مسکونی بهره گیری از یک فضای تهی در هسته پلان، امتیازات بالقوه ای را به طرح داده است که یکی از این مزیت ها میتوان به بهره گیری نور می باشد. همچنین در طراحی نمای برج مسکونی سعی شده با تنوع در بدنه و بصورت خیلی زیبا و ساده به نمایش گذاشت. همچنین این مجموعه در طراحی داخلی از دسترسی های خوبی برخوردار است که یکی از شاخصه های معماری برج میتوان بشمار آورد. ۱ طبقه از برج مسکونی در تراز پایین تر برای تامین پارکینگ و سایت آن در دو ضلع ان دارای اختلاف سطح می باشد. بطور حتم معماری و چیدمان پلانها و قاب بندی نمای برج در ایده پردازی بسیار میتواند تاثیرگذار باشد.

طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمانهای بلند مرتبه به جهت کنترل فشار و زون بندی ساختمان برای تهویه و تبرید  از حساسیتهای بسیاری برخوردار است. در این پروژه نمونه یک ساختمان بلند طبقه به طور کامل طراحی و با نقشه های بسیار شکیل و زیبا در یکی از معتبر ترین شرکتهای مهندسین مشاور طراحی و اجرا گردیده و شامل نقشه های ذیل می باشد.

سیستم دفع فاضلاب و رایزر دیاگرام های مربوطه.

سیستم آب رسانی و فن کویل رایزر دیاگرام های مربوطه.

سیستم آتش نشانی و اسپرینکلرهای پارکینک مطابق با استانداردهای رایج. 

فلودیاگرام های موتورخانه و استخر و محاسبات آن.

مناسب برای یادگیری و پروژه دانشجویی.

فایل های محاسباتی کریر.

مطالعه بیشتر