دانلود طلایی کلید واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

دانلود طلایی کلید واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان٪92 تخفیف

توضیحات فایل:

دانلود طلایی کلید واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کلید واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در قالب فایل pdf تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

مهمترین عامل موفقیت در آزمون نظام مهندسی مدیریت زمان و پیدا کردن مطالب می باشد. مطالعه منابع براساس یک کلید واژه قبل از آزمون و همچنین همراه داشتن کلید واژه در زمان آزمون میتواند عامل مهمی در موفقیت آزمون باشد. واژه های مهم در کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ویرایش سال ۹۰ به ترتیب حروف الفبا و شماره صفحه در این کلید واژه سه صفحه ای گرد اوری شده است.

کلید واژه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

برای موفقیت در آزمون نیاز نیست شما همه مطالب را حفظ باشید فقط کافیست بدانید که هر سوال یا مطلب مربوط به کدام کتاب  و کدام صفحه است. با مطالعه این کلید واژه چند صفحه ای دیگر در جلسه آزمون  واژه ای برای شما نا آشنا نیست. همچنین  با نصب برنامه ای رایگان  Adobe-Reader بر روی گوشی اندروید که در صفحه اصلی  قرار دارد این فایل ها را  روی گوشی اندروید باز کرده و همیشه و در هر مکان همراه داشته باشید  و مطالعه  کنید.

فایل کلید واژه pdf است و درون zip قرار دارد با آرزوی موفقیت برای داوطلبین آزمون نظام مهندسی

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

آزمون نظام مهندسی ۶۰ سوال دارد که شما برای پاسخگویی به آن ۱۵۰ دقیقه زمان داریدحد نصاب قبولی در آزمون ۵۰ درصد است یعنی شما باید به نصف سوالات پاسخ صحیح بدهید (۳۰ سوال ) قبل از آزمون منابع را روزنامه وار مطالعه کنید و واژه های مهم را به خاطر بسپارید. ابتدا از اطلاعات شخصی خود استفاده کنید در صورت نرسیدن به جواب به کلید واژه مراجعه کنیدحتما به ۳۴تا ۳۸ سوال پاسخ دهید زمان را مدیریت کنید و برای   هر ۱۰ سوال بیشتر از نیم ساعت وقت نگذارید شاید سوالات انتهایی آسان تر باشد حد نصاب قبولی ۵۰ درصد است یعنی هر سوال ۱٫۶۶ امتیاز دارد و هر سه غلط یک سوال صحیح را پاک میکند کلید واژه جهت مدیریت زمان است که شما اگر واژه ای برای شما ناآشنا بود از آن استفاده کنید قبل از آزمون کلمات مهم را در کتابها با ماژیک فسفری هایلایت کنید.

مطالعه بیشتر