پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک پتروشیمی رازی

پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک پتروشیمی رازی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک پتروشیمی رازی

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک پتروشیمی رازی در قالب ورد و در ۷۵ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین و آماده دانلود شده و  در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

بهینه سازی کانورتور آمونیاک شماره ۲ پتروشیمی رازی

شرح مختصر پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک

امروزه نقش کلیدی صنعت پتروشیمی در توسعه اقتصادی کشورهای مختلف جهان بر کسی پوشیده نیست و نیاز روز افزون جوامع بشری به محصولات تولیدی آن، توجه کشورها را به ایجاد کارخانه‌های تولیدی و جلب سرمایه به سمت پتروشیمی معطوف داشته است. یکی از مهمترین ویژگیهای صنعت پتروشیمی ارزش افزوده بسیار بالای آن است. بدین معنی که با تغییرات شیمیایی و فیزیکی بر روی هیدروکربورهای نفتی و گازی می‌توان ارزش محصول را به میزان ۱۰ تا ۱۵برابر افزایش داد.

خوشبختانه به دلیل وجود منابع اولیه فراوان (نفت و گاز) و عوامل دیگر، تولید مواد پتروشیمی در ایران مورد توجه و عنایت خاصی قرار گرفته است.

ارزش محصولات پتروشیمی کشورمان هم اکنون ۵/۸ میلیارد دلار در سال برآورد شده است..مجتمع پتروشیمی رازی که یکی از قدیمی ترین واحد های تولید محصولات پتروشیمی و دومین تولید کننده بزرگ این محصولات در کشور است نقش استراتژیکی در این صنعت دارد.  در ادامه توضیحات مختصری در خصوص مواد اولیه مصرفی، واحدهای تولیدی و محصولات این مجتمع عظیم ارائه می گردد.

فهرست پروژه بهینه سازی کانورتور آمونیاک پتروشیمی رازی

مقدمه
آشنایی با Converter D-105
شرح پروژه
فعالیت های بهینه سازی کانورتور
مدت اجرای پروژه و نحوه پیشرفت
خاتمه و تشکر
ضمیمه ۱(طرح راهنمای نصبTop Exchanger Shell )
ضمیمه۲( نقشه شابلن برشکاری)
ضمیمه۳(لیست تجهیزات)
ضمیمه ۴(ترکیب گروه اجرایی)
ضمیمه ۵(محاسبات و نقشه Auxiliary Platform )

مطالعه بیشتر