دانلود پلان اتوکد کلیسای کوچک (DWG)

دانلود پلان اتوکد کلیسای کوچک (DWG)
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پلان اتوکد کلیسای کوچک (DWG)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پلان اتوکد کلیسای کوچک می باشد که به صورت فرمت DWG در ۱ شیت پلان و ۱ شیت نما در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

فهرست شیت ها

پلان ورودی اصلی
نما شمالی (نما اصلی)

طراحی کلیسا:

مهم ترین ویژگی پلان معماری کلیسا در ایران گنبد مخروطی شکل و جهت شرقی -غربی ساختمان آن می باشد. محراب کلیسا در بخش شرقی آن قرار دارد. محراب از صحن داخل کلیسا مرتفع تر است. معماری کلیساهای ایران به سه گروه تقسیم می شود: الف) کلیساهای پیش از سده چهارم میلادی: از آن جمله اند کلیسای تادئوس مقدس (قره کلیسا) در ۱۵ کیلومتری ماکو که در سده ششم میلادی و با سنگ ساخته شده است. ب) کلیساهای ساخته شده در روزگار صفویه: در اصفهان کلیساها با ترکیبی از مصالح خشت، آجر و سنگ بنا شده و گنبد آن ها گرد و مدور است. نماهای خارجی آن ها دارای قاب بندی هایی به شیوه خانه های اصفهان است. کلیسای جلفای اصفهان و کلیسای وانک از نمونه کلیساهای این دوره است. ج) کلیساهای ساخته شده در سده های ۱۹ و ۲۰ میلادی: دارای گنبدی تیز و چند ضلعی هستند و با الهام از سبک معماری کلیسا های ارمنستان ساخته شده اند که نمونه آن کلیسای سرکیس مقدس در تهران می باشد

دانلود پلان اتوکد کلیسای کوچک

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر