دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی دکتر برومند+نمونه سوالات تستی

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی دکتر برومند+نمونه سوالات تستی
نوع فایل
pdf+ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی دکتر برومند + نمونه سوالات تستی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه ، خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی دکتر زهرا برومند در قالب فایل pdf و ppt ، به همراه نمونه سوالات ادوار گذشته پیام نور ( آخرین بروزرسانی نیمسال دوم ۹۷ ) و تست های تالیفی با پاسخ نامه را آماده دانلود کرده ایم. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب مدیریت رفتار سازمانی دکتر برومند بهمراه نمونه سوالات

مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت و حسابداری مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پیام نور

بخشی از متن پاورپوینت”

درس مدیریت رفتار سازمانی، تمام عوامل تاثیرگذار روی رفتارها،‌ افکار و احساسات انسانها را – به صورت فردی و گروهی – مورد بررسی قرار می‌دهد. پس از آشنایی با درس مدیریت رفتار سازمانی، باید بفهمیم که رفتارهای مختلف در سازمان چگونه روی می‌دهند.

چه می‌شود که یک مدیر، سالها دغدغه دارد که پس از او کسی جانشینش نیست و فرد دیگری دغدغه‌اش این است که امروز یا فردا ممکن است کسی را با او جانشین کنند.

چه می‌شود که در یک سازمان همه مشغول کار و فعالیت خود هستند و با انرژی و انگیزه و کمترین تنش را تحمل می‌کنند. اما سازمان دیگری به شکنجه گاه کارکنان خود تبدیل شده است. این سوالها و صدها سوال مشابه دیگر، در این درس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

مدیریت رفتار سازمانی چیست و از چه می‌گوید؟

مدیریت رفتار سازمانی یا Organizational Behavior  را شاید بتوان یکی از کلیدی‌ترین و زیر‌بنایی‌ترین درس‌ها در دوره‌های مدیریتی دانست (دانشجویان مدیریت، معمولاً این درس را به اختصار، OB‌ می‌نامند).درس مدیریت رفتار سازمانی با به کارگیری و استفاده از حوزه‌های متعدد علمی، می‌کوشد مجموعه‌ای از مبانی اولیه رفتارشناسی فردی و رفتارشناسی در محیط سازمانی را به ما بیاموزد…

مطالعه بیشتر