نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل

نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل
نوع فایل
GIS
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل با لایه کاربری اراضی و مساحت قطعات بسیار کاربردی و کمیاب با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل‬‎

نکات مهم فایل:

تمامی لایه ها موجود هستند

مقیاس صحیح و قابل اندازه گیری و محاسبات

شرحی مختصر پیرامون کلان شهر تبریز:

تبریز  کلانشهری در شمال غرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ شمال‌ غرب ایران و مناطق آذری ‌نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، جمعیت تبریز بالغ بر ۱٬۵۵۸٬۶۹۳ نفر بوده‌ است.اکثریت ساکنان تبریز آذربایجانی بوده و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند؛ البته برخی اسناد تاریخی نشان می‌دهد که تا سدهٔ یازدهم هجری، زبان آذری – شاخه‌ای از زبان‌های ایرانی – در این شهر تکلم می‌شده ‌است.

تبریز در طول تاریخ خود با فراز و فرودهای بسیاری روبه ‌رو بوده ‌است. تاریخ این شهر، اشغال توسط بیگانگان و حوادث جانکاه طبیعی – از جمله زمین‌ لرزه‌های مهلک – را تجربه کرده‌ است سنگ بنای تبریز کنونی به دوران اشکانی و ساسانی بر می‌گردد این شهر در طول حکومت ۴۰۰ سالهٔ خاندان «رَوّادی» و اسکان قبیلهٔ عرب «اَزْد» به شکوفایی رسید.

تبریز یکی از طویل‌المدت ‌ترین پایتخت‌های ایران بوده ‌است؛ این شهر پایتخت سیاسی ایران در زمان اتابکان، خوارزمشاهیان،ایلخانان، چوپانیان، جلایریان، قراقویونلوها، آق‌قویونلوها، صفویان و ولیعهدنشین ایران در دورهٔ قاجاریان بوده ‌است.

نقشه GIS شهر تبریز به صورت کامل:

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر