پروپوزال کامپیوتر زمانبندی منابع در رایانش ابری با الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه

پروپوزال کامپیوتر زمانبندی منابع در رایانش ابری با الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
5,900 تومان

شرح مختصر:

پروپوزال ارشد مهندسی کامپیوتر زمانبندی منابع در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه

در این بخش پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و IT با عنوان زمانبندی منابع در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه با فرمت PDF (آماده پرینت) در ۲۱ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است،در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫پروپوزال‬‎

عنوان تحقیق به فارسی: زمانبندی منابع در رایانش ابری با استفاده از الگوریتم ازدحام ذرات چند هدفه

عنوان به زبان انگلیسی: Resource Scheduling Using Multi-Objective Particle Swarm Optimization in Cloud Computing

شرح مختصر:

سیر تکاملی محاسبات به گونه ای است که میتوان آن را پس از آب، برق،  گاز و تلفن به عنوان صنعت همگانی پنجم فرض نمود. در چنین حالتی،  کاربران سعی دارند بر اساس نیازهایشان و بدون توجه به اینکه یک  سرویس در کجا قرار دارد و یا چگونه تحویل داده میشود، به آن دسترسی  یابند.

رایانش ابری، شیوهای محاسباتی بر مبنای شبکه های بزرگ  کامپیوتری مانند اینترنت است که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و  تحویل سرویسهای فناوری اطلاعات )شامل سخت افزار، نرم افزار،  اطلاعات و سایر منابع اشتراکی رایانشی( با بکارگیری اینترنت ارائه میکند.

در چنین شرایطی، کاربران در تلاش اند بر اساس نیازهایشان و بدون در  نظر گرفتن مکان سرویس و نحوه ی تحویل داده، به آن دسترسی یابند. این بدین معنی است که دسترسی به منابع فناوری اطلاعات در زمان تقاضا و ۱ و مقیاس براساس میزان تقاضای کاربر به گونه ای انعطاف پذیر ۲ پذیر از راه اینترنت به کاربر تحویل داده میشود.

۳ رایانش ابری را عدهای تغییر الگووارهای میدانند که به دنبال تغییری است که در اوایل دهه ۱۸۹۱ از مدل رایانه ۴ بزرگ ۵ به مدل کارخواه-کارساز صورت گرفت. رایانش ابری از دیدفراهم کنندگان منابع زیرساخت، میتواند با کمک ماشینهای مجازی شده، بهعنوان یک روش جدید برای ایجاد پویایی نسل جدید مراکز داده، مورد استفاده قرار گیرد تا بتوانند یک زیرساخت قابل انعطاف برای ارائه انواع مختلف خدمات محاسباتی و ذخیره سازی در اختیار داشته باشند.

مطالعه بیشتر