جامع ترین پاورپوینت راهبرد توسعه شهری (CDS) قزوین

جامع ترین پاورپوینت راهبرد توسعه شهری (CDS) قزوین
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

شرح مختصر:

جامع ترین پاورپوینت راهبرد توسعه شهری (CDS) قزوین

در این بخش فایل راهبرد توسعه شهری CDS قزوین با فرمت PowerPoint در ۷۹ اسلاید در اختیاردانشجویان و کاربران عزیز قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

جامع ترین پاورپوینت راهبرد توسعه شهری (CDS) قزوین

معرفی و به کارگیری طرح های ”راهبرد توسعه شهری” از سال ۱۹۹۸ در جهان شروع شده و تاکنون در بیش از ۱۴۰ شهر (شهرهای کوچک، متوسط، بزرگ و کلانشهرها) در دنیا طرح های راهبرد توسعه شهری تهیه، تصویب و اجرا شده و یا در دست اجرا هستند.

برای کمک به ایجاد فرایندهای تصمیم سازی مشارکتی در کشورهای در حال توسعه و به منظور کاستن از سطح فقر شهری و تامین توسعه پایدار، سازمان ائتلاف شهرها تدوین سند راهبرد (توسعه شهر-CDS) به عنوان ابزار موثری برای رشد منطبق با عدالت اجتماعی شهرها از طزیق همکاری و مشارکت گسترده جامعه، در جهت ارتقای کیفیت زندگی کلیه شهروندان ، به ویژه اقشار فقیر ، تهیه مینماید و هدف اصلی آن تامین توسعه پایدار شهری از طریق ایجاد ظرفیت های اجتماعی برای ایجاد مشارکت همگانی است.

•برنامه راهبرد توسعه شهری نخستین بار در سال ۱۹۹۹ میلادی توسط ائتلاف شهرها کلید خورد. این برنامه پاسخی بود به اهمیت فزاینده شهرها و تغییراتی که در تئوری و عمل برنامه ریزی رخ داد.

عناوین کلی

—معرفی طرحهای راهبرد توسعه شهری(cds)

— طرح راهبرد توسعه شهری قزوین

—طرح راهبرد توسعه شهری ورشو

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر