پروژه مدل سازی معادلات ساختاری عوامل موثر بر پرسه زنی اینترنتی

پروژه مدل سازی معادلات ساختاری عوامل موثر بر پرسه زنی اینترنتی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
12,800 تومان

توضیحات فایل:

پروژه مدل سازی معادلات ساختاری عوامل موثر بر پرسه زنی اینترنتی در این پست پروژه برای دریافت درجه کارشناسی  ارشد ( M.A) گرایش منابع انسانی با موضوع مدل سازی معادلات ساختاری عوامل موثر بر پرسه زنی اینترنتی (مطالعه موردی: وزارت صنعت و معدن و تجارت) با فرمت word – قابل ویرایش در ۱۵۲ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

Related imageچکیده 

امروزه در اکثر سازمان‌ها خصوصا سازمان‌هایی که مشتری محور نیستند و علی‌الخصوص ارگانهای دولتی که کارکنان اوقات بیکاری بیشتری در اختیار دارند پدیده‌ای به نام سایبرلوفیگ موج می‌زند.کارکنانی که به ظاهر پشت میز کار خود نشسته‌اند و مشغول کار با رایانه‌ها هستند در واقع در دنیای اینترنت مشغول گشت و گذار بوده و گاه حتی خرید می‌کنند، بصورت آنلاین بازیمی‌کنند، فیلم، عکس و یا موسیقی دانلود می‌کنند و یا ممکن است در حال گفتگو از طریق ایمیل با دوستان خود باشند.عده‌ای با این پدیده برخورد می‌کنند و سعی در حذف کامل آن دارند در حالی که عده ای نیز به فوایدی چند از این پدیده معتقدند و اعتقاد دارند که به جای حذف کامل سایبرلوفینگ از ادارت می‌توان آن را در جهت صحیح هدایت کرد بنحوی که حتی باعث بروز پیامد‌های مثبتی نیز شود.

کلید واژه ها:سایبرلوفینگ،گرایشات رفتاری

فهرست :۱-۱- مقدمه. ۳۱-۲- بیان مساله تحقیق.. ۴۱-۳- سابقه موضوع. ۶۱-۴- ضرورت تحقیق.. ۱۱۱-۵- هدف های تحقیق.. ۱۲۱-۶- فرضیه ها یا سوال های تحقیق.. ۱۲۱-۷- روش تحقیق.. ۱۳۱-۸- روش و ابزار جمع آوری اطلاعات… ۱۳۲-۲-۱- تعریف متفرقه وبگری… ۱۸۲-۲-۳- طبقه بندی های وبگردی… ۲۰۲-۲-۴- عوامل ایجاد کننده سایبرلوفینگ…. ۲۰۲-۲-۵- وب‌گردی و عملکرد سازمانی… ۲۳۲-۳- سایت‌هایی که پرسه‌زنان اینترنتی را جذب می‌کند.. ۲۵۲-۴- خسارت‌های پرسه‌زنی اینترنتی به سازمان‌ها۲۵۲-۴-۱- خسارت پرسه‌زنی اینترنتی به بهره‌وری… ۲۶۲-۵- علل شخصی گرایش کارکنان به پرسه‌زنی اینترنتی… ۲۶۲-۶- راه‌های جلوگیری از بروز پدیده پرسه‌زنی اینترنتی… ۲۷۲-۷- اینترنت… ۲۸۲-۱-۹- استفاده از اینترنت در محل کار۲۹۲-۶-۱- اعتیاد به اینترنت… ۳۰۲-۷- فعالیت‌های سایبرلوفینگ…. ۳۱۲-۸- نگرش های منفی نسبت به سایبرلوفینگ…. ۳۴……….

مطالعه بیشتر