نسخه کامل جزوه کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمان های دولتی درویش

نسخه کامل جزوه کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمان های دولتی درویش
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

نسخه کامل جزوه کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمان های دولتی درویش و الماسی فرد

در این پست ، جزوه دستنویس دانشجو و نسخه کامل جزوه کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمان های دولتی درویش – الماسی فرد از کتاب در ۷۹ صفحه،جزوه تالیفی ۳۷ صفحه ای با پاسخ تشریحی خود آزمایی آخر فصول کتاب در ۴۴ صفحه بهمراه بانک نمونه سوالات تستی و تشریحی درس مدیریت منابع انسانی پیشرفته با کد درس ۱۲۱۸۵۷۷-۱۲۱۸۱۸۹ در اختیار دانشجویان عزیز مدیریت قرار  گرفته است،در صورت نیاز می توانید این محصول ارزشمند را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

شرح مختصر مدیریت منابع انسانی:

مدیریت منابع انسانی (یا به اختصار منابع انسانی) (به انگلیسی: Human resources management)، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به‌طوری‌که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند، حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌های جدید، تقبل مسئولیت‌های جدید و شکل جدیدی از روابط را ملزم باشد.در واقع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی و جذب، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود.

به عبارتی دیگر مدیریت منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت‌رسانی به اهداف استراتژیک کارفرما، به حد اعلا می ساند. مدیریت منابع انسانی به دنبال یافتن چگونگی مدیریت افراد در سازمان‌ها، با تمرکز بر سیاست‌ها و سیستم‌ها می‌باشد. واحدها و بخش‌های مدیریت منابع انسانی، خصوصاً مسئول عده‌ای از فعالیت‌ها، از جمله استخدام، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد و پاداش و جزا (برای مثال مدیریت سیستم حقوق و مزایا) می‌باشد. همچنین مدیریت منابع انسانی به روابط صنعتی توجه دارد، که همان تعادل در اعمال سازمانی با قوانین ناشی از بحث‌های بین کارکنان و مدیران و قوانین دولتی می‌باشد.

نسخه کامل جزوه کتاب مدیریت منابع انسانی در سازمان های دولتی درویش 

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر