خلاصه کتاب نظریه های حسابداری ثقفی

خلاصه کتاب نظریه های حسابداری ثقفی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:    

خلاصه کتاب نظریه های حسابداری ثقفی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب نظریه های حسابداری تالیف دکتر ثقفی با فرمت PDF (با قابلیت کپی مستقیم در متن WORD) در ۲۵ صفحه شامل ۷ فصل با کیفیت عالی در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫دانلود کتاب نظریه های حسابداری دکتر علی ثقفی‬‎

شرح مختصر:

علی ثقفی (۱۳۲۳، قزوین) بنیان‌گذار و نخستین رئیس انجمن حسابداری ایران (از ۱۳۸۲ تا کنون)، نخستین دبیرکل جامعه حسابداران رسمی ایران (۱۳۸۲-۱۳۸۰)، نخستین دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران (۱۳۸۸-۱۳۸۵)، عضو هیئت مدیره و معاون بررسی قیمت‌ها در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان (۱۳۸۰-۱۳۶۰)، رئیس اسبق دانشکده حسابداری و علوم مالی دانشگاه صنعت نفت (۱۳۷۳-۱۳۷۱)، رئیس اسبق دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی (۱۳۸۷-۱۳۸۳)، عضو هیئت علمیگروه حسابداری دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی (از ۱۳۷۷ تا کنون) و از سرشناس‌ترین دانشگاهیان حسابداری ایران در چهار دهه گذشته است. وی را به سبب بنیان‌گذاری دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری حسابداری و راه‌اندازی مجلات دانشگاهی حسابداری «آفریننده مکتب نظری حسابداری در ایران» می‌دانند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

خلاصه کتاب نظریه های حسابداری ثقفی

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰ تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر