مجموعه تست اقتصاد کلان با پاسخ های تشریحی دکتر محسن نظری

مجموعه تست اقتصاد کلان با پاسخ های تشریحی دکتر محسن نظری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

مجموعه تست اقتصاد کلان با پاسخ های تشریحی دکتر محسن نظری – دکتر محسن رنانی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل لینک دانلود مجموعه تست اقتصاد کلان با پاسخ های تشریحی دکتر محسن نظری – دکتر محسن رنانی در قالب فایل pdf مشتمل بر ۲۹۹ صفحه آماده شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

این کتاب تالیف مشترک محسن رنانی و محسن نظری است و به عنوان کتاب کمک درسی برای درس اقتصاد کلان در رشته های  علوم اقتصادی و سایر رشته های مرتبط، قابل استفاده است.

اقتصاد کلان چیست:

اقتصاد کلان شاخه‌ای از علم اقتصاد است که با کارایی، ساختار، رفتار و تصمیم‌گیری اقتصاد در سطح کلان سروکار دارد؛ که این شامل اقتصاد ملی، منطقه‌ای و جهانی می‌شود.اقتصاد کلان و اقتصاد خرد، یک جفت بخش‌بندی اقتصادی هستند که توسط رگنر فریش ابداع شده‌است و عمومی‌ترین بخش‌بندی در اقتصاد هستند.در مقایسه با اقتصاد کلان، اقتصاد خرد شاخه‌ای از علم اقتصاد است که به مطالعه رفتار اشخاص و بنگاه‌ها در تصمیم‌گیری‌ها و کنش‌ها میان این افراد و بنگاه‌ها در بازارهای به دقت تعریف شده، می‌پردازد.

اقتصاد کلانبه مطالعه شاخص‌های تجمعی مثل تولید ناخالص داخلی، نرخ بیکاری،درآمد ملی، شاخص قیمت و رابطه متقابل بین بخش‌های مختلف اقتصاد به منظور درک بهتر چگونگی عملکرد اقتصاد می‌پردازد. اقتصاد دانان کلان مدل‌های اقتصادی را توسعه می‌بخشند تا ارتباط بین درآمد ملی،  تولید، مصرف، بیکاری، تورم، پس‌انداز، سرمایه‌ گذاری، تجارت بین‌الملل و مالیه بین‌الملل را توضیح دهند.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱– دریافت از طریق ایمیل

۲– دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱– واریز به حساب یا کارت به کارت

۲– پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر