دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون نسخه فارسی

دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون نسخه فارسی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
0 تومان

توضیحات فایل:

دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون نسخه فارسی

لینک دانلود محصول جهت حمایت از حقوق مولفین و ناشرین حذف گردیده است.

محصول مورد نظر شامل نسخه فارسی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون (جلد دوم) ویرایش ۱۲ نویسنده: گایتون-هال مترجم :فرخ شادان می باشد که در قالب فایل pdf مشتمل بر ۸۳۲ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.

شرح مختصر دانلود کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون نسخه فارسی

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال (Guyton & Hall, textbook of Medical Physiology) مهمترین مرجع فیزیولوژی برای تمامی دانشجویان رشته های پزشکی و زیست شناسی است و جزو منابع آزمونهای کارشناسی ارشد علوم پزشکی و آزمون جامع علوم پایه می باشد. این کتاب برای اولین بار در سال ۱۹۵۶ توسط آرتور گایتون نوشته شده و اکنون بعد از بیش از ۵۰ سال، سایت سن فایل ویرایش ۱۲ این کتاب را برای دانلود در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

پروفسور آرتور گایتون در سوم آوریل ۲۰۰۳ طی تصادف اتوموبیل در گذشت و کار ویرایش ۱۲ این کتاب را پروفسور جان هال انجام داده اند. اهمیت کتاب گایتون و هال در ارایه‌ی دقیق دیدگاه‌های تشخیصی، درمانی و مباحث پایه پزشکی است. این کتاب یکی از منابع مهم علوم پزشکی و زیستی در بیش‌تر دانشگاه‌های مهم دنیاست و در بسیاری از دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود. سهولت یادگیری مفاهیم که به صورت خلاصه ارایه شده‌اند، توجه ویژه به اصول فیزیولوژی و ارایه‌ی مطالب در بخش‌هایی مجزا، از ویژگی‌هایی است که به مخاطب در درک بهتر مفاهیم کمک می‌کند.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون نسخه کاملا فارسی جلد دوم (بخش نهم تا پانزدهم) بدون کوچکترین تفاوت با نسخه چاپی ویرایش دوازدهم ۲۰۱۱ در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.در صورت تمایل می توانید این محصول ارزشمند را از سایت با کیفیت عالی خریداری و دانلود نمائید.

راهنمای خرید و دانلود فایل:

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر