طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری pdf

طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری pdf
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری pdf (مطالعه امکان سنجی مقدماتی ) طرح اولیه تولید آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی در حجم ۴۴ صفحه با بهترین کیفیت طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی ۱۰۰٪ مورد تایید وزارت صنایع و معادن جهت دریافت تسهیلات و وام های بانکی میباشد که با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما کاربران و کارآفرینان گرامی قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی شامل امکان سنجی کامل بهمراه مطالب و فصل های مورد نیاز برای سازمان صنایع و بانک های کشور می باشند . در طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی ، مطالعات بازار ، تکنولوژی و فناوری ، تعیین میزان نیاز کشور ، تعیین حجم سرمایه گذاری ثابت و سرمایه در گردش ، ماشین آلات مورد نیاز ، مواد اولیه و میزان انرژی مصرفی در سال به صورت کامل محاسبه شده و ارایه می شود .

در صورتی که متقاضی ورود به گرایش مرتبط با طرح توجیهی تولید آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی هستید ، مطالعه این طرح ، قبل از هر کار دیگری، ضروری و لازم می باشد و قطعا شما را در انتخاب تصمیم مناسب یاری خواهد رسانید .

معرفی محصول:

در پی رشد جمعیت و افزایش تقاضای جهانی برای آب شیرین ، م نابع تامین مستقیم این ماده مهم و حیاتی در حال کاهش است . بطوریکه پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۵ میلادی بیش از نیمی از جمعیت کره زمین ، با کمبود آب شرب مواجه خواهند بود .

از طرفی با وجود منابع بزرگ آب شور  مانند اقیانوس ها و دریاها و یا وجود منابع محلی آب شور در مناطق کویری ، صنعت شیرین سازی آب یک راه حل منطقی و مطمئن برای حل این مشکل به شمار می آید . از دیگر مزایای استفاده از آب شیرین کن ها نداشتن مشکلات زیست محیطی از قبیل آلودگی ناشی از استفاده منابع انرژی فسیلی ، آلودگی آبهای تخلیه شده به علت استفاده مواد شی میایی برای تصفیه آب ورودی وآلودگی صوتی می باشند .

مطالعه بیشتر