خلاصه و تست نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع

خلاصه و تست نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه و تست نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه و تست درس نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع مناسب داوطلبین ارشد فراگیر پیام نور در رشته مدیریت دولتی تمام گرایش ها و دانشجویان این رشته با کد درس ۱۲۱۸۵۸۲ میباشد که به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) با حجم ۳ مگابایت قابل دانلود میباشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این خلاصه جزوه و سوالات برای داوطلبین آزمون ارشد فراگیر و دانشجویان ارشد پیام نور است.

مجموعه جزوه درس نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع شامل:

۱-خلاصه جزوه و نکات مهم کتاب در قالب فایل pdf مشتمل بر ۵۵ صفحه

۲-تستهای چهار گزینه ای کتاب نظام اداری در سیره و سنت نبوی ۱۶۰ تست با پاسخ نامه در ۵۵ صفحه

۳-*نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با کد درس ۱۲۱۸۵۸۲ بهمراه پاورپوینت فصول کتاب و همچنین تکالیف مربوطه به درس اداره عمومی در اسلام به این پکیج اضافه شد.

این جزوه برای دانشجویان ارشد رشته مدیریت دولتی تمام گرایش ها در زمینه های مرتبط با دانشگاه پیام نور تهیه شده است و سعی شده است در این جزوه دانشجو با تمرین و خواندن متون فنی ، مهارت های خود را در درک متون افزایش دهد . این جزوه میتواند مورد استفاده سایر دانشگاه ها و دانشجویان نیز قرار بگیرد.

کتاب نظام اداری در سیره و سنت نبوی حمید زارع نشر پژوهشگاه حوزه و دانشگاه شامل ۶ فصل با عناوین زیر می باشد: 

کلیات
شهر مکه و زمینه سازی پیامبر اکرم برای شکل گیری نهضت اسلامی
استقرار حضرت رسول در مدینه و تاسیس حکومت
گزیده ای از گفتار هاثی پیامبر
نظام اداری مطلوب اسلام و مقایسه آن با نظام های اداری موجود در میان غیر مسلمان
تجزیه وتحلیل یافته ها و نتایج

خلاصه و تست نظام اداری در سیره و سنت نبوی دکتر حمید زارع

نظام اداری در سیره و سنت نبوی(ص) که مربوط به حدود ۱۴۰۰ سال پیش بوده است، مورد کنکاش قرار می‌گیرد. این کنکاش هم در گفتار حضرت محمد(ص) صورت گرفته است، گفتاری که به منزله سیاست‌های کلی و خط مشی‌های رسالت او بوده‌اند و هم در سیره عملی و رفتاری ایشان، که نشان داده می‌شود عملاً از چه الگویی برای تحقق اهدافش استفاده کرده است. برای کامل‌تر شدن این پژوهش، به نظام‌های اداری موفق و متداول در دنیای امروزی نیز به صورت خلاصه‌وار پرداخته شده است و به صورت تطبیقی و مقایسه‌ای این دو نظام بررسی شده‌اند و تلاش گردیده تا خواننده این اثر با کسب شناختی درست از نظام اداری مبتنی بر سیره و سنت پیامبر اعظم و نظام‌های اداری بر خاسته از ذهن و تجربیات عالمان غربی به انتخابی درست رهنمون شود.

مطالعه بیشتر