کامل ترین خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک (دو جلد)

کامل ترین خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک (دو جلد)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

شرح مختصر:

کامل ترین خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک (دو جلد)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک (دو جلد) که به صورت فایل های پی دی اف قابل دانلود است. این جزوه برای دانشجویان ارشد و دکترای رشته های روانشناسی و مشاوره در زمینه های مرتبط با تمامی دانشگاه ها تهیه شده است و سعی شده است در این مجموعه دانشجو با تمرین و خواندن متون فنی ،  مهارت های خود را در درک متون افزایش دهد . این جزوه میتواند مورد استفاده تمامی دانشگاه ها و دانشجویان نیز قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

 چکیده کتاب و جزوه رشد لورابرک ترجمه سید محمدی ویژه کنکور ارشد و دکتری روانشناسی.

فایل های مجموعه جزوات به شرح زیر است:

  1. خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک  شماره یک – در ۸۴ صفحه
  2. جزوه ی درس روانشناسی رشد ۱ (از لقاح تا کودکی) در ۶۰ صفحه
  3. جزوه خلاصه روانشناسی رشد ۲ (نوجوانی) در ۶۰ صفحه
  4. جزوه دستنویس وخلاصه روانشناسی رشد لورا برک  دوجلد در ۱۳۱ صفحه
  5. جداول و نکات کلیدی کتاب روانشناسی رشد لورابرک در ۲۲ صفحه
  6. تست های طبقه بندی شده از برخی فصول روانشناسی رشد لورابرک در ۱۱ صفحه
  7. سوالات و تست های روانشناسی رشد با پاسخنامه در ۵۶ صفحه
  8. ۵۰۰ تست روانشناسی رشد دکتر محمدی در ۳۶ صفحه

نکات کلیدی کامل ترین خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک

لورا برک نویسنده کتاب “روانشناسی رشد” پژوهشگری سرشناس در آمریکاست و بسیاری از روان شناسان، هنگام بحث درباره مطالب مربوط به رشد، از آثار او به عنوان مرجع نام می برند. او سبک نگارش دلنشینی دارد که خواننده را جذب خود می نماید. کتاب حاضر که نام اصلی آن “رشد در گستره عمر” است در دانشگاه‌های ایران با عنوان روانشناسی رشد تدریس می شود و در دو جلد ترجمه شده است.

این کتاب دارای ساختاری زمانی است. کتاب با فصل مقدماتی شروع می شود که تاریخچه این رشته، نظریه های امروزی و راهبردی، پژوهشی را شرح می دهد. دو فصل بعدی درباره مبانی رشد هستند. فصل دوم، مروری کلی بر بسترهای زیستی و محیطی را در بحث یکپارچه ای درباره تاثیرات چند جنبه های رشد، ترکیب می کند. فصل سوم به رشد پیش از تولد، تولد، و نوزادان اختصاص یافته است.

مطالعه بیشتر