جزوه و سوالات طرح پژوهش رویکردهای کمی کیفی و ترکیبی

جزوه و سوالات طرح پژوهش رویکردهای کمی کیفی و ترکیبی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,800 تومان

شرح مختصر:

جزوه و سوالات طرح پژوهش رویکردهای کمی کیفی و ترکیبی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و سوالات طرح پژوهش رویکردهای کمی کیفی و ترکیبی در مدیریت نوشته جان دبلیو کرسول و ترجمه علیرضا کیامنش ، مریم دانای طوسی می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

این خلاصه جزوه و سوالات مختص دانشجویان ارشد پیام نور و قابل استفاده دانشجویان دیگر دانشگاه ها است

این مجموعه شامل جزوه و خلاصه کتاب ،  سوالات سه دوره گذشته به همراه پاسخنامه و سوالات تستی تالیفی درس روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت نوشته جان دبلیو کرسول و ترجمه علیرضا کیامنش ، مریم دانای طوسی مناسب دانشجویان ارشد فراگیر پیام نور در رشته مدیریت دولتی تمام گرایش ها با کد درس ۱۲۱۸۵۷۶ میباشد که به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) با حجم  ۲۸ مگابایت قابل دانلود میباشد .

این جزوه برای دانشجویان ارشد رشته مدیریت دولتی تمام گرایش ها در زمینه های مرتبط با دانشگاه پیام نور تهیه شده است و سعی شده است در این جزوات نکات خلاصه و مفید این درس به همراه سوالات ادوار گذشته به همراه پاسخنامه قرار گیرد . این جزوه میتواند مورد استفاده سایر دانشگاه ها و دانشجویان نیز قرار بگیرد.

درس : روش شناسی پژوهش های کیفی و آمیخته در مدیریت

کد درس : ۱۲۱۸۵۷۶

رشته تحصیلی : مدیریت دولتی گرایش بودجه و مالیه عمومی ، مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی ، مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی ، مدیریت دولتی گرایش طراحی سازمان های دولتی ، مدیریت دولتی گرایش مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی ، مدیریت دولتی – مدیریت تحول

نگاهی اجمالی به کتاب

کتاب «طرح پژوهش رویکردهای کیفی، کمی و ترکیبی»، اثر «جان دبلیو کرس ول» به مترجمی «علیرضا کیامنش» و «مریم دانای طوس» منتشر شده است. این کتاب در حوزه‌ی علوم اجتماعی و روابط آماری نوشته شده است. در بخشی از توضیحات ناشر آمده است:

«در فصل‌های این کتاب، نمونه‌هایی از رشته‌های مختلف ارائه شده است.

این نمونه‌ها از کتاب‌ها، مقاله‌ها، پیشنهادهای پژوهشی و پایان‌نامه گرفته شده‌اند.

بخش اول به ملاحظات مقدماتی اختصاص دارد و در فصل اول آن انتخاب طرح پژوهش، در فصل دوم بررسی پیشنیه‌ی پژوهش، فصل سوم کاربرد نظریه و در فصل چهارم راهبردهای نگارشی و ملاحظات اخلاقی بررسی شده است.

در بخش دوم طراحی پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است.

در این بخش مقدمه فصل پنجم کتاب است.

در فصل ششم بیان هدف، در فصل هفتم سوال‌های پژوهش و فرضیه‌ها، در فصل هشتم روش‌های کمی و در فصل دهم شیوه‌های کیفی بررسی شده‌اند.

 

مطالعه بیشتر