حل مسائل اصول حسابداری ۱ علی مدد

حل مسائل اصول حسابداری ۱ علی مدد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
10,000 تومان

توضیحات فایل:

حل مسائل اصول حسابداری ۱ علی مدد

لینک دانلود برای حمایت از حقوق مولفین حذف شده است.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کتاب راهنمای اصول حسابداری (نشریه ۷۸) مولفان: سیدرسول حسینی، سهیلا طرقه، آمنه بذر پاچ با فرمت pdf در ۱۰۵ صفحه دو برگه ای می باشد که در اختیار دانشجویان رشته مدیریت بویژه MBA قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

Image result for ‫کتاب راهنمای اصول حسابداری (نشریه 78)‬‎

بخشی از متن کتاب اصول حسابداری ۱ علی مدد

حسابداری در جهان نزدیک به ۶۰۰۰ سال سابقه تاریخی دارد و تاریخ نخستین مدارک کشف‌شده حسابداری به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد برمی‌گردد. پیشینه حسابداری در ایران نیز به نخستین تمدن‌هایی برمی‌گردد که در این سرزمین پا گرفت و مدارک حسابداری به‌دست‌آمده با ۲۵ قرن قدمت گواه بر پیشرفت این دانش در ایران باستان است.بااین‌حال حسابداری نوین همانند بسیاری از دانش‌های کاربردی دیگر، به همواره ورود فرآوردهای صنعتی و رسوخ موسسات و شرکت‌های خارجی به ایران راه یافت.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر