دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو led مقدماتی تا پیشرفته

دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو led مقدماتی تا پیشرفته
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

شرح مختصر:

دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو led مقدماتی تا پیشرفته

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو led مقدماتی تا پیشرفته به صورت کاملا گویا و همراه با عکس و توضیحات کامل از مقدماتی تا پیشرفته با فرمت PDF در ۳۲ صفحه آماده شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

 آموزش گام به گام و تصویری ساخت و راه اندازی تابلو روان LED

با استفاده از این پکیج آموزشی، حتی در منزل، تابلو روان LED بسازید و درآمد کسب کنید.

*شغلی مستقل و با درآمد عالی*

در این پکیج آموزشی، روش ساخت و راه اندازی تابلو روان LED را یاد خواهید گرفت. حتی بدون داشتن علم الکترونیک، تابلو روان بسازید و درآمد کسب کنید.

همان گونه که می دانید این تابلو ها به دلیل مزایایی که دارند جایگزین تابلو های نئون شده اند.برخی از مزایای تابلو های LED نسبت به نئون بدین شرح می باشد:

مصرف کم – نداشتن نویز – نور بیشتر (حتی در روز) – قابلیت نمایش انیمیشن و… جدیدا استفاده از این تابلو در سر در مغازه ها برای جلب مشتری بسیار زیاد شده به طوری که با یادگیری ساخت تابلو های ثابت و فروش آن می توانید درآمدی بسیار خوب کسب نمایید.

علاقمندان به ساخت این گونه تابلو ها می توانند پس از پایان خواندن کتاب، این گونه تابلو ها را ساخته و کسب در آمد نمایند. در این کتاب آموزش کامل ساخت و طراحی این گونه مدار ها از مقدماتی تا پیشرفته توضیح داده می شود و فرض شده که خواننده هیچ اطلاعاتی درباره علم الکترونیک ندارد.

با ساخت و فروش این تابلو هاهم اکنون شروع به کسب درآمد کنید!

راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر