جزوه و سوالات حقوق تطبیقی پیام نور

جزوه و سوالات حقوق تطبیقی پیام نور
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

جزوه و سوالات حقوق تطبیقی پیام نور

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و سوالات حقوق تطبیقی پیام نور با فرمت pdf در حجم ۸۰ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

کتاب حقوق تطبیقی استاد شیروی جزو مهم‌ترین منابع درسی مقطع کارشناسی رشته حقوق محسوب می‌شود.دانشجویان و کاربران گرامی محصول مورد نظر شامل خلاصه کتاب حقوق تطبیقی دکتر عبدالحسین شیروی مناسب برای مرور سریع و شرکت در آزمون،حاوی نکات مهم ، کلیدی و امتحانی می باشد .در ذیل پیش نمایشی از فهرست مطالب خلاصه کتاب را مشاهده میفرمایید.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «حقوق تطبیقی» به ارزش ۲ واحد تدوین شده است

کتاب حاضر به قصد تنوع بخشیدن به منابع حقوق تطبیقی و پاسخ به علاقه و نیاز نسل جدید این سرزمین به مباحث حقوق تطبیقی تهیه شده است. نسلی که به اطلاع از مسائل حقوقی سایر ملل علاقه و اشتیاق وافری دارد و منابع جدیدی را برای توسعه آگاهیهای تطبیقی خود جستجو می کند. در این کتاب سعی شده است مسائل مهم حقوق تطبیقی مورد نیاز دانشجوی ایرانی به زبان ساده و به اختصار در اختیار او قرار گیرد و از پرداختن به جزئیات و ذکر پانوشتهای زیاد خودداری شده است.

جزوه حقوق تطبیقی

تالیف: دکتر عبدالحسین شیروی

تعداد صفحات: ۸۰ صفحه

فرمت فایل: PDF

هدیه محصول :

دوستان عزیز همراه با این محصول(خلاصه کتاب حقوق تطبیقی دکتر عبدالحسین شیروی)،جزوه درس حقوق تطبیقی در حجم ۲۲ صفحه بهمراه جزوه دیگر حقوق تطبیقی پیام نور در حجم ۲۲ صفحه و همچنین جزوه حقوق تطبیقی استاد اسد پور طهرانی در ۳۵ صفحه به انضمام بانک نمونه سوالات درس حقوق تطبیقی تمامی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه(از سال ۸۸ الی سال۹۷) مناسب برای کلیه دانشجویان رشته حقوق با کد درس ۱۲۲۳۰۶۲ را بصورت رایگان و اختصاصی دریافت نمایید.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱– دریافت از طریق ایمیل

۲– دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱– واریز به حساب یا کارت به کارت

۲– پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر