جزوه و سوالات انگیزش و هیجان کارشناسی و ارشد روانشناسی

جزوه و سوالات انگیزش و هیجان کارشناسی و ارشد روانشناسی
نوع فایل
pdf وppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه و سوالات انگیزش و هیجان کارشناسی و ارشد روانشناسی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و سوالات انگیزش و هیجان کارشناسی و ارشد روانشناسی بهمراه سوالات تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه و سوالات انگیزش و هیجان کارشناسی و ارشد روانشناسی به شرح ذیل می باشد:

  • خلاصه و جزوه کتاب انگیزش و هیجان تالیف جان مارشال ریو و ترجمه ی دکتر یحیی سید محمدى بصورت جزوه دستنویس و اسکن شده در ۱۲۰ صفحه  و بصورت تایپ شده در حجم ۱۲۰ صفحه
  • خلاصه درس و نکات مهم درس انگیزش و هیجان در حجم ۱۱۶ صفحه
  • فلش کارت و نکات کلیدی انگیزش و هیجان در حجم ۶ صفحه
  • پاورپوینت انگیزش و هیجان
  • نکات مهم انگیزش و هیجان استاد مقدم
  • بانک نمونه سوالات درس انگیزش و هیجان تمامی ادوار از سال ۸۷ الی ۹۷ با پاسخنامه

بخشی از متن پاورپوینت:

انگیزش

اغلب هیجان ها ما را برانگیخته می ‌کنند اما هیجان و انگیزش همیشه دارای هم پوشی نیستند. یکی از عناصر اصلی در انگیزش نحوه احساس کردن ماست.

هیجان های ما واکنش های غیر عینی در مقابل محیط می‌ باشند که همراه با پاسخ های عصبی و هورمونی هستند.

انگیزش و هیجان یکی از موضوعات کلیدی و مهم روان‌شناسی است و این اثر علاوه بر توصیف و تبیین نظریه‌های روان‌شناختی انگیزش و هیجان، مبانی و عوامل مؤثر بر انگیزش و هیجان را در منابع و متون دینی نیز مورد بحث قرار داده است.

تعریف انگیزش: عبارت از نتیجه ی رابطه ی متقابل ( تعامل ) فرد با موقعیت یا وضعیتی که در آن قرار می گیرد ، هنگام عمل مدیران برای افرادی که به نظر می رسد انگیزه ندارند ، برچسپ تنبلی می زند در صورتی که این تصور صحیح نیست ، زیرا ممکن است نداشتن انگیزه فرد به شرایط و محیط بستگی داشته باشد پس انگیزه را این گونه تعریف می کنیم ، میل به کوشیدن فراوان در جهت تامین هدف های سازمان به گونه ای که این تلاش در جهت ارضای برخی از نیازهای فردی سوق داده شود.

مطالعه بیشتر