خلاصه استانداردهای حسابداری + نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

خلاصه استانداردهای حسابداری + نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل

خلاصه استانداردهای حسابداری + نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

کاربران گرامی ، محتوای این فایل شامل جزوه خلاصه استانداردهای حسابداری + نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری در ۸۸ صفحه و بصورت دستنویس در قالب فایل پی دی اف PDF می باشد که توسط دانشجویان ممتاز حسابداری نوشته شده است.

جزوه خلاصه استانداردهای حسابداری و نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

دارای توضیحات خلاصه ، ساده ، کامل و گویا می باشد که با کیفیت عالی تهیه شده و در اختیار شما عزیزان و کاربران سایت قرار میگیرد. مطالعه و دانلود جزوه خلاصه استانداردهای حسابداری و نکات مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری را به تمامی دانشجویان عزیز توصیه میکنیم. امیدواریم که با استفاده از این جزوه موفقیت بیشتری در آزمونهایتان کسب کنید.

توضیح :

استانداردهای حسابداری بر مبنای مفاهیم نظری گزارشگری مالی تدوین گردیده است. مفاهیم نظری مزبور توسط کمیته تدوین استانداردهای حسابداری با هدف تدوین استانداردهای حسابداری هماهنگ تهیه و به پیوست این مجموعه ارائه شده‌است.

دامنه کاربرد استانداردهای حسابداری، صورتهای مالی با مقاصد عمومی (که از این به بعد صورتهای مالی نامیده می‌شود) است که به منظور ارائه اطلاعات مفید در مورد وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف‌پذیری مالی واحد تجاری جهت تصمیم‌گیری استفاده‌کنندگان تهیه می‌شود.

استانداردهای حسابداری در مورد صورتهای مالی کلیه واحدهای تجاری (انتفاعی) اعم از این که در بخش خصوصی یا عمومی فعالیت کند، کاربرد دارد. اگرچه این استانداردها معطوف به واحدهایی است که با هدف کسب سود فعالیت می‌کنند اما عمدتاً در مورد واحدهای غیرانتفاعی نیز با اعمال تعدیلات لازم کاربرد دارد.

جزوه حاضر :

پیچیدگی و گستردگی استانداردهای حسابداری درک مطالب را کمی سخت کرده است ،  از آنجا که مطالعه مفصل کتاب کمی زمان بر می باشد تصمیم گرفتیم که جزوه خلاصه شده مفیدی را برای دسترسی آسان تر و مطالعه سریعتر برای شما عزیزان ارائه کنیم ، مطمئنا با مطالعه این جزوه ، اطلاعات خوبی از استانداردهای حسابداری عاید شما خواهد شد ، پیشنهاد میکنم مطالعه این جزوه را از دست ندهید.

مطالعه بیشتر