پاورپوینت ریاضی مهندسی پیشرفته

پاورپوینت ریاضی مهندسی پیشرفته
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل

پاورپوینت ریاضی مهندسی پیشرفته

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل ریاضی مهندسی پیشرفته شامل معادلات انتگرالی، آنالیز مختلط و حساب تغییرات می باشد که در قالب پاورپوینت تهیه و تدوین گردیده است.در زیر پیش نمایشی از اسلاید ها را مشاهده مینمایید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

عناوین پاورپوینت شامل:

ریاضی مهندسی پیشر فته معادلات انتگرالی به زبان لاتین شامل ۱۰۳ اسلاید غیر قابل ویرایش

ریاضی مهندسی پیشر فته حساب تغییرات شامل ۲۹ اسلاید غیر قابل ویرایش

پاورپوینت حساب تغییرات در ۴۹ اسلاید قابل ویرایش

ریاضی مهندسی پیشر فته آنالیز مختلط  شامل ۶۲ اسلاید غیر قابل ویرایش

این درس از دروس مشترک اکثر رشته های فنی مهندسی است وشامل دو بخش کلی میشود. در بخش اول با عنوان آنالیز فوریه به بررسی سری فوریه ، انتگرال فوریه و تبدیلات فوریه و در بخش دوم به بررسی توابع مختلط می پردازد.

با توجه به این که تقریباً در همه رشته های مهندسی و علوم پایه، ریاضیات مهندسی یک پای ثابت است. یادگیری اصولی این درس به فراگیری تخصص های مورد نیاز در رشته های مختلف کمک شایانی خواهد کرد. این درس در اکثر آزمون های ورودی دانشگاه ها از جمله کنکور ارشد و دکتری مورد سؤال قرار می گیرد.

پاورپوینت ریاضی مهندسی پیشرفته

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر