نمونه سوالات آزمون وکالت سال ۹۷ +پاسخنامه

نمونه سوالات آزمون وکالت سال ۹۷ +پاسخنامه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

نمونه سوالات آزمون وکالت سال ۹۷ +پاسخنامه

این مجموعه شامل ۱۲۰ عدد نمونه سوالات دروس حقوق مدنی -حقوق تجارت-آیین دادرسی مدنی -اصول فقه-حقوق جزای عمومی و اختصاصی-ایین دادرسی کیفری آزمون وکالت سال ۹۷ بهمراه پاسخنامه می باشد که با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

آزمون وکالت چیست؟

فارغ التحصیلان رشته حقوق و سایر رشته های مجاز مرتبط، برای انجام کار وکالت باید پروانه وکالت دادگستری داشته باشند. برای گرفتن این پروانه، باید در آزمون وکالت که هر سال توسط کانون وکلای دادگستری برگزار می شود، شرکت کنند.

رشته های مجاز به شرکت در آزمون وکالت کدام اند؟

داوطلب آزمون وکالت  لزوما” باید لیسانس یا گواهی موقت پایان تحصیلات در مقطع کارشناسی  یکی از  رشته های حقوق – فقه و مبانی حقوق – الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی را داشته باشد.افرادی که دوره کارشناسی رشته های غیر مرتبط با حقوق را تحصیل کرده اند اما مدرک کارشناسی ارشد آنها حقوق یا سایررشته های مجازمی باشد،نمی توانند در آزمون وکالت شرکت کنند.

پس از قبولی در آزمون وکالت، بلافاصله پروانه وکالت داده می شود؟

خیر، افرادی که در این آزمون موفق می شوند، پس از طی مراحل مصاحبه شفاهی و گزینش های اداری پروانه کارآموزی وکالت دریافت می کنند. به این وکلای کارآموز معمولا وکیل پایه دو اطلاق می شود. مدت این دوره کارآموزی و شرایط آن در کانون وکلا و مرکز مشاوران حقوقی و وکلای قو قضائیه متفاوت است. بعد از طی دوره کارآموزی و قبولی در امتحانات اختبار ، پروانه وکالت پایه یک دادگستری به آنها اعطاء می گردد .

برای قبولی در آزمون و کالت چه باید کرد؟

با توجه به رقابت زیادی که در آزمون وکالت وجود دارد، باید تصمیم قاطع گرفته، منابع را شناخته، سوالات سال های قبل را بررسی و بسیار جدی تلاش کنید.

در همین راستا برای تقویت و آمادگی شما برای آزمون وکالت مجموعه ای از سوالات سال های قبل آزمون وکالت به همراه پاسخنامه گردآوری شده است که کمک موثری در جهت قبولی شما در این آزمون می باشد.

نمونه سوالات آزمون وکالت سال ۹۷ +پاسخنامه

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر