دانلود کتاب منطق صوری محمد خوانساری

دانلود کتاب منطق صوری محمد خوانساری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
7,900 تومان
به زودی ...

توضیحات فایل:

کتاب منطق صوری محمد خوانساری را از کتابفروشی های معتبر تهیه نمائید.

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل PDF کتاب منطق صوری محمد خوانساری تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

کتاب منطق صوری جلد اول و دوم تالیف محمد خوانساری شامل ۳ بخش با عناوین زیر می باشد :

مقدمات
مبحث الفاظ
تصورات

کتاب منطق صوری محمد خوانساری

این کتاب درباره‌ی منطق صوری و از کتاب‌های مهم درسی در رشته‌ی منطق است و از نظر فصیح و روان بودن برای آموزش مبتدیان بسیار اهمیت دارد. نویسنده با نوشتن مجدد منطق تلاش کرده که منطق صوری و ارسطویی به زبان روز نوشته شود. او درباره‌ی این اثر می‌گوید: «این کتاب چکیده‌ای از مطالعات بسیار من است و عمده سعی بنده این بوده که مبانی منطق به زبانی بسیار ساده ارائه شود. چون تمام مباحث منطق به نحوی با معقولات ثانی در ارتباط هستند. این معقولات هم بسیار مجرد و انتزاعی می‌باشند. چنان که گاه حتی تصور این مفاهیم هم مشکل است. مثل تصور کردن نوع، جنس، جوهر، عَـَرض و… . من فقط تلاش کرده‌ام به نحوی به هر یک از آنها تا اندازه‌ای مفهوم بدهم و با مثال‌های متنوع و متعدد عینیت بخشم، به طوری که برای خواننده قابل فهم باشد، کاری که در دیگر کتاب‌های منطق انجام نشده است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید

مطالعه بیشتر