کتاب هفت عادت مردمان موثر بصورت خلاصه

کتاب هفت عادت مردمان موثر بصورت خلاصه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

کتاب هفت عادت مردمان موثر بصورت خلاصه

خلاصه کتاب ۷ عادت مردمان موثر، چکیده‌ای از مهم ترین نکاتی است که باعث بهبود افراد در زندگی و شغلشان می‌شود. با خواندن خلاصه این کتاب، در سریع‌ترین راه و در کوتاه‌ترین مدت، ۷ اصل برای موفقیت را یاد گرفت و برای انجام آنها برنامه‌ریزی کرد.

کتاب هفت عادت مردمان مؤثر کتابی در مورد مهارت‌های زندگی

این کتاب تا به حال به ۳۸ زبان ترجمه شده و ۱۵ میلیون نسخه از آن در تمام دنیا به فروش رفته است.

کتاب «۷ عادت مردمان موثر» نوشته استفان کاوی، یکی از پر‌فروش‌ترین کتاب‌ها در جهان است. بیش از ۲۵ سال است که از نگارش این کتاب می‌گذرد، اما هم‌چنان پرطرفدار است.

استفان کاوی، سخنرانی انگیزشی، تاجری موفق و آموزش‌دهنده‌ای توانا است. بسیاری از کسب‌وکارها از توصیه های کاوی برای رشد درونی افراد سازمان خود استفاده کرده‌اند.

استفان کاوی، برای نوشتن این کتاب، عادت‌ها و رفتارهای هزاران فرد موفق را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که تمام انسان‌های تاثیرگذار عادت‌هایی سازنده و مفید دارند. عادت‌هایی که باعث شده بتوانند به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنند.

کاوی این عادت‌ها را در کتاب «۷ عادت مردمان موثر» نوشته است. زبان استفان کاوی ساده و روان است. او در کتابش توصیه کرده که به جای نقاب زدن و ادای انسان‌های موفق را درآوردن هرکسی باید از درون شروع به موفق شدن کند. تمام کاری که باید انجام داد خو گرفتن به عادت‌های سالم و سازنده است.

علاوه بر متن روان، کاوی در کتا ب ۷ عادت مردمان موثر داستان‌ها و روایت‌های جالبی از انسانهای مختلف آورده است. یکی از داستان‌های خواندنی این کتاب، داستان «ویکتور فرانکلین»، نویسنده کتاب «انسان در جستجوی معنا» است. بخشی از این داستان‌ها در خلاصه کتاب ۷ عادت مردمان موثر آورده شده است.

خلاصه کتا ب ۷ عادت مردمان موثر استفان کاوی

خواندن خلاصه این کتا ب جذاب را به همه شما توصیه می‌کنم. این خلاصه کتا ب در قالب فایل pdf تهیه شده است و شما می توانید به راحتی در رفت‌و‌آمدها و در اوقات فراغت خود آن را مطالعه کنید….

مطالعه بیشتر