دانلود مجموعه فایلهایی با عنوان بلوغ در قالب پاورپوینت

دانلود مجموعه فایلهایی با عنوان بلوغ در قالب پاورپوینت
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
9,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود مجموعه فایلهایی با عنوان بلوغ در قالب پاورپوینت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود مجموعه فایلهایی با عنوان بلوغ در قالب پاورپوینت قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود مجموعه فایلهایی با عنوان بلوغ در قالب پاورپوینت

پکیج پاورپوینت با عنوان بلوغ شامل:

پاورپوینت بلوغ و نحوه برقراری ارتباط والدین با نوجوان در ۷۱ اسلاید

پاورپوینت دانستنی های دوران بلوغ و نوجوانی در ۱۷ اسلاید

پاورپوینت نوجوانان و بلوغ در ۴۹ اسلاید

پاورپوینت بلوغ پسران در ۳۸ اسلاید

پاورپوینت بلوغ دختران در ۳۵ اسلاید

پاورپوینت بلوغ در ۱۱ اسلاید

بخشی از متن:

«بلوغ طبیعت «بهار» است و بهار زندگی آدمی «دوران بلوغ» است.»

از مهم ترین عواملی که گذر از دوران بلوغ را برای افراد سهل و آسان می نماید کسب اطلاعات و آموزش دوران بلوغ است.عموماً والدین اظهار می دارند که شرم و حیأ بیش از اندازه مانع از انتقال اطلاعات لازم این دوران برای فرزندانشان می شود.مدرسه نیز که دومین جایگاه آموزش فرزندان است به علت محدودیت و قوانین حاکم بر آن از ارائه آموزش های لازم و مهارت های خاص این دوره به نوجوان عاجز است. در شرح وظایف هیچ مؤسسه و سازمان یا نهاد های اجتماعی هم تعریف نشده است که چنین آموزش هایی را به نوجوان منتقل نمایند.

پس نوجوان برای آموزش های صحیح و سالم این دوران بایستی به کجا رجوع کند؟!!

حال تا تأسیس چنین سازمانی و یا واگذاری این وظیفه خطیر به یکی از این سازمانها و مؤسسات موجود چاره ای نیست که خانواده خود با جدیّت بیش تر وارد عمل شده و با ایجاد ارتباط صحیح و صمیمی ضمن حفظ حرمت ها و ارزش های درون خانواده، اطلاعات و آگاهی های دوران بلوغ را به فرزندان ارائه دهد.بدیهی است خانواده از طرق مطالعه کتب، مقالات، مطبوعات، بسته های آموزشی، رادیو و تلوزیون و رجوع به متخصصین، نیازمند است اطلاعات و آگاهی های خود را توسعه داده تا با ارائه آموزش صحیح مشکلات دوران بلوغ فرزندانشان را به حداقل ممکن برسانند.

تعریف دوران بلوغ:

بلوغ به معنای رسیدن و مرحله ای از رشد است که با تغییرات و دگرگونی در خصوصیات جسمی، اجتماعی، رفتاری، جنسی و هیجانی در نوجوان ظاهر می شود….

مطالعه بیشتر