تصفیه فاضلاب کارخانه بهنوش ppt

تصفیه فاضلاب کارخانه بهنوش ppt
نوع فایل
ppt
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

تصفیه فاضلاب کارخانه بهنوش ppt

کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت بررسی تصفیه فاضلاب کارخانه بهنوش ایران در ۱۵ اسلاید قابل ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.

فهرست و عناوین:

معرفی شرکت بهنوش ایران
محصولات ،مواد مصرفی و محصولات جانبی
بررسی فرآیند تولید
مراحل تولید فاضلاب خطوط تولید ماءالشعیر
مشخصات کمی و کیفی فاضلاب
تاثیر فاضلاب بر آب پذیرنده
سیستم کنونی تصفیه فاضلاب
مشکلات کنونی تصفیه
نمونه ای ازتصفیه فاضلاب صنعت ماءالشعیر
روشهای تصحیح فرآیندبرای بهبود کیفیت و کمیت فاضلاب
روش پیشنهادی برای بهبود فرآیند تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب کارخانه بهنوش ppt

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت بهنوش،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

شرکت بهنوش  ایران  جزو اولین شرکت‌های ایرانی است که به تولید ماءالشعیر در ایران پرداخت. پیش از انقلاب نوع الکلی ماءالشعیر در ایران تولید می‌شد و شرکت بهنوش ایران آن زمان با نام «ایران مالتا» یا «مالتای ایران» فعالیت خود را در سال ۱۳۴۶ آغاز کرد. بعد از انقلاب تولید ماءالشعیر الکلی قطع شد.

شرکت بهنوش قریب به یک سال تعطیل بود تا این که سیستم تولید خود را تغییر داد و به تولید ماءالشعیر پرداخت. خط تولید شرکت بهنوش به نوعی است که در روند تولید آن اصلا الکلی تولید نمی‌شود ( ماگزیمم ۰٫۵ % الکل) .

این کارخانه – تولید ماءالشعیر- در اتوبان کرج-  کیلومتر ۹ واقع شده است .

محتوای اسلاید ۹

تاثیر فاضلاب بر آب پذیرنده:

با توجه به حجم زیاد فاضلاب تولیدی این صنعت و هم چنین با توجه به موقعیت کارخانه بهنوش ( عدم دسترسی به آب پذیرنده مانند کانال – رودخانه – زمینهای کشاورزی نزدیک ) و از آنجاییکه آب مورد نیاز این کارخانه و کارخانه های اطراف همگی از آبهای زیرزمینی تامین میشود مشکل فاضلاب این شرکت یکی از جدی ترین مسائل میباشد .فاضلاب تولیدی حاوی موادآلی میباشد که بدون تصفیه شدن نمیتوان از آن برای آبیاری فضای سبز این شرکت نیز استفاده شود و در صورت رها شدن آن بدون تصفیه موجب مسدود شدن نهرها و تبدیل سیستم نهر به بیهوازی میشود و عملا غیرقایل استفاده برای آبیاری میگردد.

مطالعه بیشتر