دانلود گزارش کارآموزی شرکت روغن نباتی

دانلود گزارش کارآموزی شرکت روغن نباتی
نوع فایل
word
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود گزارش کارآموزی شرکت روغن نباتی با فرمت ورد ( word ) در ۲۱ صفحه قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب:

مقدمه

فصل اول: آشنایی کلی  با کارخانه

۱-۱واحد صابون سازی
۱-۲ واحد الکترولیز

فصل دوم: توضیح خط تولید تصفیه روغن نباتی

تصفیه پنج مرحله
۲-۱-خنثی سازی
۲-۲-رنگبری
۲-۳-هیدروژناسیون
مکانیسم هیدروژناسیون
صاف کردن روغن و تخلیه کاتالیست
۲-۴-رنگبری ثانویه
۲-۵-بوگیری

فصل سوم: آزمایشات انجام شده در کارخانه سه گل خراسان

آزمایش شماره (۱)
اندازه گیری عدد پراکسید
آزمایش شماره (۲)
اندازه گیری عدد اسیدی
آزمایش شماره (۳)
اندازه گیری مقاومت روغن (Rancimat)
آزمایش شماره (۴)
اندازه گیری رطوبت(کارل فیشر)
آزمایش شماره (۵)
اندازه گیری عناصر مختلف با دستگاه اسپکتروفتومتری
آزمایش شماره (۶)
اندازه گیری عدد یدی در روغن (هانوس)
آزمایش شماره (۷)
اندازه گیری نقطه ذوب به روش لوله موئین باز
آزمایش شماره (۸)
اندازه گیری اندیس صابونی
آزمایش شماره (۹)
اندازه گیری سختی آب

مقدمه گزارش کارآموزی کارخانه روغن نباتی:

روغن ها و چربی ها از زمان های بسیار دور یکی از اجزای اصلی و مهم تشکیل دهنده غذای انسان بوده که یک گرم آن حدود ۲/۹ کیلوکالری انرژی در بدن تولید می کند. همچنین غذای طبخ شده و چربی مزه و طعم مطلوبی را در بر دارد.یک فرد در کشورهای صنعتی در طول عمر خودش در حدود ۳ تن روغن و چربی مصرف می کند که بیش از نصف این مقدار به صورت روغن یا چربی غیر قابل رؤیت مانند پنیر، سوسیس و کالباس و گوشت و نظیر اینها می باشد . اما در کشور های در حال توسعه مصرف چربی و روغن کمتر از مقدار پیشنهاد شده توسط WHOاست. از ۱۳۴۰ تا کنون مصرف سرانه روغن و چربی در جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته و در سال ۱۳۷۹ میزان مصرف سرانه چربی وروغن یک ایرانی به ۵/۱۴کیلوگرم رسیده است.

فصل اول این مقاله راجع به آشنایی کلی با مکان کارخانه و محصولات جانبی آن و سال تاُسیس ومی باشد. به طور کلی هدف اصلی این شرکت تصفیه روغن های استخراج شده مثل روغن پنبه دانه، سویا، پالم و آفتابگردان بوسیله کارخانجات مختلف می باشد . فصل دوم ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی ام و توضیح خط تولید است. فصل سوم توضیحی درباره ی آزمایشات  انجام شده در آزمایشگاه می باشد.

مطالعه بیشتر