جزوه مبانی مهندسی برق ۱مرتضی غضنفری ویرایش جدید

جزوه مبانی مهندسی برق ۱مرتضی غضنفری ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
77mb
نویسنده
دسته بندی
6,500 تومان

توضیحات فایل:

جزوه مبانی مهندسی برق ۱مرتضی غضنفری ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه درس مبانی مهندسی برق ۱ ویرایش جدید تا فصل ۶ منبع: کتاب مبانی مهندسی برق نوشته مرتضی غضنفری بهمراه نمونه سوال و حل تمرینات درس مبانی برق ۱ می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

مبانی مهندسی برق معمولا در اکثر رشته های مهندسی ارائه می شود تا سایر مهندسین نیز با اصول ابتدایی در برق از طریق این واحد درسی آشنا گردند…

کتاب مبانی مهندسی برق نوشته مرتضی غضنفری یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در گروه مهندسی اجرایی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

تصاویر بخشی از فایل

جزوه مبانی مهندسی برق ۱مرتضی غضنفری ویرایش جدید

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

مطالعه بیشتر