جامع ترین پاورپوینت آبکشی در معدن

جامع ترین پاورپوینت آبکشی در معدن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

جامع ترین پاورپوینت آبکشی در معدن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت آبکشی در معدن با فرمت ppt در ۲۵ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

در این پاورپوینت در ۲۵ اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع طبق موارد زیر ارایه شده است:

مقدماتی درباره زهکشی

آب سطحی

آب زیر زمینی

زهکش سطحی

حوضچه تبخیر

زهکشی عمقی

عواملی موثر در انتخاب روش آبکشی

پمپاژ انباره‌ای

پمپاژ نقطه‌ای
سیستمهای منفرد و مضاعف

پمپاژ نقطه‌ای توسط خلا

سیستم پمپاژ نقطه‌ای انژکتوری

آبکشی و آبرسانی، در عموم کارهای مهندسی مخصوصاً مهندسی معدن از جمله مسایل عمده به شمار می اید و بی جهت نیست که در قدیم، آب را دشمن کارهای مهندسی لقب داده بودند. از سوی دیگر، تقریباً برای انجام هر کار مهمی به آب احتیاج است و بنابراین علاوه بر آنکه می بایست آب را از محیط کار دور نگه داشت و از ورود آن به محوطه کار جلوگیری کرد، در عین حال بایستی همیشه آن را در دسترس داشت. امروزه با وجود پمپ های مختلف، می توان عملیات معدنکاری را تا اعماق زیاد انجام داد، به گونه ای که عمق بعضی از معادن امروز بیش از ۳ هزار متر است.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر