خلاصه کتاب و نمونه سوالات ادبیات کودکان دکتر طاهره جعفر قلیان

خلاصه کتاب و نمونه سوالات ادبیات کودکان دکتر طاهره جعفر قلیان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
11mb
نویسنده
6,000 تومان

توضیحات فایل:

خلاصه کتاب و نمونه سوالات ادبیات کودکان دکتر طاهره جعفر قلیان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب ادبیات کودکان دکتر طاهره جعفر قلیان بهمراه نمونه سوالات ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه می باشد که با فرمت PDF تهیه و تنظیم گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه ، خلاصه کتاب و نمونه سوالات ادبیات کودکان مناسب برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته های علوم تربیتی و روانشناسی

معرفی کتاب ادبیات کودکان (رشته علوم تربیتی)

هدف اصلی کتاب «ادبیات کودکان» نوشته دکتر طاهره جعفرقلیان، آشنایی با دنیای کودکان و ادبیات آن‌ها است که برای دو واحد درسی با همین عنوان در رشتۀ علوم تربیتی دانشگاه پیام نور و برای گرایش «آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی» پیش‌بینی شده‌ است.

این کتاب در ده فصل نوشته شده که هر فصل شامل مباحث مختلف در زمینۀ ادبیات کودکان است و سعی شده تا بخش‌های گوناگونی از ادبیات کودکان معرفی و مطرح شود.

ویژگی و کاربرد ادبیات کودکان در مراحل مختلف زندگی کودک، شناخت انواع خواندنی‌های داستانی و غیرداستانی، شعر کودک، کتاب‌های تصویری کودکان، بررسی نقد ادبیات کودکان، تأثیر جنگ بر ادبیات کودکان و آشنایی با جوایز و سازمان‌های ملی و بین‌المللی ادبیات کودکان از مباحث کلیدی این کتاب‌اند.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر