دانلود پاورپوینت زنان و مدیریت درس مدیریت کیفیت و بهره وری

دانلود پاورپوینت زنان و مدیریت درس مدیریت کیفیت و بهره وری
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت زنان و مدیریت درس مدیریت کیفیت و بهره وری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت ارائه ی درس مدیریت کیفیت و بهره وری موضوع ارائه: زنان و مدیریت با فرمت PPT در ۲۴ اسلاید قابل ویرایش میباشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دانلود و دریافت نمائید. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت زنان و مدیریت درس مدیریت کیفیت و بهره وری

فهرست مطالب

´جایگاه زنان درسازمان های غربی و مشکلات انان

´اندیشه فمینیسم

´موانع مشارکت زنان در پست های مدیریتی

´سقف شیشه ای

´جنسیت و تئوری های رهبری

´نگرش و ادراک زنان در سازمان ها

´تصمیم گیری

´ارتباطات

چکیده محتوای فایل پاورپوینت:

جایگاه زنان درسازمان های غربی ومشکلات انان

تاریخ جهان شاهد نقش بسیار عظیم و غیر قابل انکار زنان در حوادث گوناگون است که با توسعه کشورهای جهان نقش زنان به شدت مورد توجه قرار گرفت که این امر نشان از عدم وجود تبعیضات و نابرابری های جنسیتی در امور اقتصادی ،اجتماعی و سیاسی می باشد جامعه از عدم حضور زنان در عرصه های مختلف خسارت های زیادی دیده که برای رسیدن به تعادل ، برابری و رفع تبعیضات و توسعه بهتر نیاز به تصمیم گیری زنان میباشد.

زنان نیمی از پیکره ی اجتماع انسانی هستند که با فکر و اعمال خود در تمدن بشریت تاثیر گذاشته اند اگرچه نقش زنان در این مسیر غیر قابل انکار میباشد اما حضور انان در عرصه های مختلف اقتصادی،اجتماعی و سیاسی در طول تاریخ با محدودیت رو برو بوده و در جوامع توسعه یافته غربی قابل رویت میباشد.

امروزه در غرب ،علی الرغم ادعاها و و پوشش های بسیار،مشکلات و چالش های بسیاری در رابطه با زنان وجود دارد.

به طور عمده نگاه غرب به شخصیت زن،نگاهی غریزی و جنسی است و به ان به عنوان ابزارمی نگرند و برابری جنسیتی و عدم تبعیض در مدیریت رعایت نمیگردد.

حال انکه زن مظهر پاکی وعفاف است و نقش اساسی در مدیریت و بنای جامعه دارد .در سیر تاریخ و غرب به نظریات فمینیسم و حضور زنان در سازمان های غربی پرداخته می شود .

مطالعه بیشتر