دانلود خلاصه کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری روبرت گانتر

دانلود خلاصه کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری روبرت گانتر
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری روبرت گانتر

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین دانلود خلاصه کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری روبرت گانتر , محمدرضا شعبانعلی می باشد که با فرمت pdf در ۲۷ صفحه تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود خلاصه کتاب ۵۳ اصل تصمیم گیری روبرت گانتر

۵۳ اصل تصمیم گیری/نگذارید تصمیمات نادرست قبلی، مبنای تصمیم گیری های نادرست بعدی شوند.

این کتاب ۵۳ اصل اثبات شده را برای مواجهه با چالش های مهم تصمیم گیری ، برایتان بازگو می کند .

  • اصولی در مورد اینکه:
    پیش نیازهای تصمیم گیری خوب چه چیزهایی هستند؟
  • چطور به کمک فرآیند سیستماتیک تصمیم گیری، تصمیم های بهتری بگیریم؟ ..
  • چگونه از اشتباهات خود برای بهبود مهارت تصمیم گیری استفاده کنیم .
  • در مسیر تصمیم گیری چه دام‌هایی وجود دارند و چطور از آنها اجتناب ورزیم.چارچوب فکری،دیدگاه ما در تصمیم گیری را به چه شکل محدود می کنند… (فقط و فقط بهترین تفکرات در زمینه تصمیم گیری )

اصل ۱ : قبل از تصمیم گیری های مهم کمی بخوابید.

کم خوابی میتواند به تصمیم گیری های فاجعه آمیز بیانجامد. مطالعات نشان میدهد که یک چهارم تصادفات در بزرگراهها ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است. فاجعه اتمی آمریکا در شیفت شب روی داد. اگر در شرایطی قرار گرفته اید که باید از بین چند گزینه مختلف یکی را انتخاب کنید این انتخاب را به زمانی که به اندازه ی کافی خوابیده اید، موکول کنید. اگر قرار است تصمیم مهمی بگیرید، تمام شب را با نگرانی در مورد آن بیدار نمانید. نظرات و فکرهای خود را یادداشت کنید و بخوابید، فردا صبح میتوانید به آنها مراجعه کرده و تصمیم بگیرید. تا حد امکان بکوشید در زمان تصمیم گیری سرحال و با انرژی باشید، چشمهایتان کامال باز باشد و با اطمینان تصمیم بگیرید.

اصل ۲ : آزاد بودن ذهن و تمرکز، کمک بزرگی برای تصمیم گیری است.

بهترین ایده ها، معمولا در هنگام دوش گرفتن، دویدن یا پیاده روی و حتی هنگام خواب به سراغ ما می آیند. چرا؟ چون در این زمان ها آرامش داریم و میتوانیم تمرکز کنیم. کاری که در زندگی روزمره و محیط های کاری امروزی امکان پذیر نیست. آزاد بودن ذهن و تمرکز برای تصمیم گیری های خلاقانه، یک ضرورت است…

مطالعه بیشتر