دانلود حل المسائل کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر عابدی جلد چهارم

دانلود حل المسائل کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر عابدی جلد چهارم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود حل المسائل کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر عابدی جلد چهارم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل حل المسائل و جواب برخی مساله های فصل مقاومتهای غیر خطی کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر عابدی (جلد چهارم) ویرایش سال ۱۴۰۰ می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

جواب مساله های آخر فصل مقاومتهای غیر خطی کتاب مدارهای الکتریکی ۲ دکتر عابدی (جلد چهارم)

حل تمرینات و مسائل فصل مقاومتهای غیر خطی کتاب مدارهای الکتریکی II (جلد ۴) اثر عابدی

درس مدار های الکتریکی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین دروس مورد بحث در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق و رشته های وابسته است و حتی به جرات می توان گفت که این درس، مهم ترین درس این رشته های تحصیلی است. توانایی تحلیل یک مدار الکتریکی، مهارتی است که در تشکیل تفکر مهندسی در یک مهندس برق یا کامپیوتر، نقش بسیار زیادی دارد و در بسیاری از مواقع، عملا توانایی درک عملکرد یک سیستم، نهایتا به صورت حل یک مساله تحلیلی از مدار های الکتریکی، قابل توصیف است.

در مقطع کارشناسی مهندسی برق، درس مدار های الکتریکی در قالب دو درس با عنوان مدار های الکتریکی یک و دو ارائه می شود و یکی از مهم ترین دروس در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر تحصیلی (کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی) است. از این رو، توجه ویژه ای در خصوص آموزش این درس مهم لازم است، تا در تعمیق درک دانشجویان از مفاهیم پایه مهندسی برق و ترقی تحصیلی دانشجویان بهترین نتیجه ممکن، حاصل شود.

مطالعه بیشتر