دانلود فایل مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی دکتر فریدون رهنمای رود پشتی

دانلود فایل مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی دکتر فریدون رهنمای رود پشتی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی دکتر فریدون رهنمای رود پشتی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی دکتر فریدون رهنمای رود پشتی می باشد که در قالب ppt در ۱۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن فایل مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی دکتر فریدون رهنمای رود پشتی:

محتوای اسلاید ۲

جایگاه سازمانی مدیریت مالی

نقش مؤثر مدیریت مالی در تصمیم گیری و مدیریت موجب گردید که این شغل به عنوان یکی از مشاغل اصلی در ساختار سازمانی مؤسسات علی الخصوص واحدهای انتفاعی مورد توجه صاحب نظران طراحی سازمان قرار گیرد.

مدیریت مالی از طریق تدارک اطلاعات مالی، نقش سازنده ای در تصمیم گیری مدیریت، تحقق اهداف و تداوم فعالیت واحدهای انتفاعی داشته است.

محتوای اسلاید ۳

متداول ترین خرده نظامهای نظام جامع اطلاعات مدیریت عبارتند از:

خرده نظام نیروی انسانی

خرده نظام تولید و مهندسی

خرده نظام فروش و بازاریابی

خرده نظام تحقیق و توسعه

خرده نظام کنترل کیفیت و تضمین مرغوبیت

خرده نظام خرید و تدارکات

خرده نظام مالی و حسابداری

محتوای اسلاید ۹

صورت سود و زیان

  • صورت سود و زیان، عبارت از صورتحسابی است که چگونگی و نتیجه فعالیتها و رویدادهای مالی یک واحد انتفاعی را در طی یک دوره مالی (برای یک دوره مالی) نشان می دهد
  • نتیجه این صورتحساب یا سود خالص است یا زیان خالص، که به ترازنامه در بخش حقوق صاحبان واحد انتفاعی منتقل می شود و عامل ارتباط بین این صورتهای مالی است.

مطالعه بیشتر