دانلود پاورپوینت کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون

دانلود پاورپوینت کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون
نوع فایل
ppt
حجم فایل
313kb
نویسنده
9,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون ( فصل پودمان الف روانشناسی اجتماعی در عمل)

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت فصل پودمان الف روانشناسی اجتماعی در عمل : کاربرد آن در حقوق و بهداشت از کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون، دان بیرن، نایلا برنسکامب؛ مترجم یوسف کریمی ویرایش سال ۹۹ در ۲۹ اسلاید قابل ویرایش قابل استفاده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری روان شناسی می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن پاورپوینت کتاب روانشناسی اجتماعی رابرت بارون 

روانشناسی اجتماعی در عمل :کاربردهای آن در حقوق و بهداشت

محتوای اسلاید ۲

روانشناسی اجتماعی درباره موضوع های مربوط به نظام حقوقی و سلامت شخصی چیزهای زیادی برای گفتن دارد .در واقع روش های بنیادی، یافته ها و اصول روانشناسی اجتماعی از مدتها پیش برای درک گستره وسیعی از موضوع های پیچیده و کنجکاوی برانگیز در هر دو زمینه ها به کار می رفته است. نمونه کوچکی از سوالات فراوان و کنجکاوی برانگیز در این زمینه که به وسیله روانشناسان اجتماعی مورد مطالعه قرار گرفته اند پرسش‌های زیر بوده اند :(۱) چرا به طور اخص آمریکایی‌ها در حال چاق شدن هستند؟ آیا هنجارهای اجتماعی و نفوذ اجتماعی نقشی دارند ؟(۲ )….

روانشناسی اجتماعی و نظام حقوقی

همه افراد باید در برابر قانون همسان باشند و با آنها به شیوه یکسان و بی طرفانه برخورد شود، اگر چه این یک آرمان قابل تحسین است ولی ممکن است رسیدن به آن در زندگی واقعی دشوار باشد، اگرچه ماه همه آرزو داریم که فرشته عدالت کاملاً بی‌طرف و مستقل باشد اما باید این تمایل را با تشخیص اینکه انجام این کار و نظام حقوقی ما فاصله زیادی با این آرزو دارد تعدیل کنیم….

محتوای اسلاید ۱۸

فشار روانی چگونه بر سلامت اثر می کند؟

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض فشار روانی، ظاهراً سیستم ایمنی را مختل می‌کند و باعث می‌شود که سطح  گردش لنفوسیت ها پایین آمده و سطح هورمون کورتیزول یعنی ماده ای را که نظام ایمنی ما را سرکوب می کند بالا ببرد. اثرات فیزیولوژیکی استرس های مزمن نظیر شغل فشارزا نیز سهم خود را در نظام قلبی-عروقی انسان برعهده دارند.

استرس به روش های زیر باعث ایجاد بیماری می شود.

۱. اثرات غیر مستقیم بر رفتار های مربوط به تندرستی

۲. اثرات غیر مستقیم بر رفتار های مربوط به سلامت

۳. اثرات فیزیولوژیکی مستقیم

مطالعه بیشتر