دانلود پاورپوینت ارگونومی موسیقی در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت ارگونومی موسیقی در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت ارگونومی موسیقی در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل با کیفیت ترین و جامع ترین پاورپوینت با موضوع : ارگونومی موسیقی با فرمت ppt در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست و عناوین:

تعریف ارگونومی

تعریف صوت

تعریف موسیقی

ارگونومی در موسیقی

نمونه از جدیدترین محصولات حیطه ارگونومی مو سیقی

اهمیت مو سیقی

تاریخچه مو سیقی

اثر مو سیقی بر گیاهان

هورمونهای بدن انسان

اثر مو سیقی بر انسان

مثال های استفاده از مو سیقی جهت بهره‌وری

نکاتی جهت انتخاب مو سیقی مناسب

مو سیقی های پیشنهادی جهت افزایش کارآیی

تعریف مو سیقی درمانی

تعریف مو سیقی درمانگر

جریان برنامه ریزی مو سیقی درمانی

مزایای مو سیقی درمانی

چرا مو سیقی درمانی به عنوان روش درمانی مفید است؟

کاربرد مو سیقی درمانی

بخشی از متن :

محتوای اسلاید ۵

ارگونومی در موسیقی

طبق تعریف کلی ارگونومی میتوان دریافت که ارگونومی در مو سیقی به هرنوع عملی اطلاق میشود که منجر به بهبود کارآیی و رضایتمندی فرد در ارتباط با هر موضوع مرتبطی با مو سیقی شود.

به عبارت دیگر ارگونومی در مو سیقی به کمک انسان می آید تا تجربه او از تولید،گوش دادن،نواختن آلات مو سیقی و … را بهتر کند.

محتوای اسلاید ۱۹

اثر موسیقی بر انسان

تحقیقات نشان داده است که موسیقی می‌تواند امواج مغزی را با خود همراه کند بطوریکه هر نوع از مو سیقی، باعث می‌شود که امواج مشابه با آن در مغز ایجاد شود .

ضربه‌های تندتر در موزیک باعث افزایش دقت و تمرکز می‌شوند و گامهای آهسته تر باعث آرامش بیشتر می‌شوند.همچنین مشخص شده است که اثر موسیقی بر مغز انسان حتی پس از قطع شدن آن نیز ادامه دارد …

محتوای اسلاید ۲۶

تعریف موسیقی درمانی

موسیقی درمانی :کاربرد موسیقی و برنامه های مو سیقی در جهت توانبخشی بیماران جسمانی و روانی.

انجمن موسیقی درمانی امریکا :استفاده و کاربرد مو سیقی درجهت برخی اهداف درمانی که می تواند مواردی از جمله ایجاد تقویت و سازماندهی سلامت روحی وجسمی افراد را بدنبال داشته باشد است.

انجمن موسیقی درمانی استرالیا :استفاده بهینه ازموسیقی درجهت برخی اهداف درمانی و رفع نیازهای عاطفی، بدنی و اجتماعی کودکان وبزرگسالان اسیب دیده که نیاز به کمک دارند ….

مطالعه بیشتر