راهنمایی و مشاوره کودک دکتر شفیع‌ آبادی با قابلیت سرچ

راهنمایی و مشاوره کودک دکتر شفیع‌ آبادی با قابلیت سرچ
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
13,000 تومان

توضیحات فایل:

راهنمایی و مشاوره کودک دکتر شفیع‌ آبادی با قابلیت سرچ

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین و جامع ترین خلاصه شش فصل کتاب راهنمایی و مشاوره کودک ( مفاهیم و کاربردها ) دکتر عبدالله شفیع‌ آبادی با فرمت pdf با قابلیت سرچ و جستجو آماده دانلود گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.

فهرست فصول خلاصه کتاب:

فصل اول:

کلیات

فصل دوم:

خصوصیات کودکان

فصل سوم:

روشهای ارزیابی رفتار کودکان

فصل پنجم:

نظریه‌ها، روشها و فنون مشاوره کودک

فصل ششم:

بازی‌درمانی

فصل هفتم:

شناخت و درمان مشکلات کودکان

معرفی کتاب

این کتاب که در برگیرنده مفاهیم و کاربردهای راهنمایی و مشاوره کودک است برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «راهنمایی و مشاوره کودک» تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، کلیه علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کودکان سرمایه‌های ارزشمند و سازنده آینده جامعه هستند. آموزش و پرورش در دوره کودکی- که زمان شکل‌گیری شخصیت و ایجاد عادات مختلف و پیشگیری از بروز مشکلات است – آینده فرد و جامعه را بنا می‌نهد و مسیر حرکت مملکت را مشخص می‌سازد. توجه به مسائل و مشکلات کودکان باعث پیشرفت و ترقی جامعه می‌شود و غفلت در رفع مشکلات آنان، خسارات جبران‌ناپذیری به بار می‌آورد. از این رو، سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی در آموزش و پرورش ابتدایی، از حسّاس‌ترین و مهم‌ترین وظایف دست‌اندکاران و مسئولان جامعه است و باید از اولویت برخوردار باشد.
هدف این کتاب آشنا ساختن خواننده با خصوصیات، شیوه‌های شناخت، برقراری ارتباط صحیح، نحوه کار کردن و در نهایت رفع مشکلات کودکان است. برای نیل به این هدف مطالب کتاب در شش فصل به ارائه مطالب می‌پردازد. مطالب این کتاب می‌تواند مورد استفاده مشاوران و روان‌ درمانگران، مددکاران اجتماعی، مربیان، معلمان، والدین، دانش‌پژوهان رشته‌های روان‌شناسی و علوم تربیتی و پرستاری روانی و مشاوره و دست‌ اندرکاران آموزش و پرورش قرار گیرد.

مطالعه بیشتر