دانلود خلاصه کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد ۲ ویرایش جدید

دانلود خلاصه کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد ۲ ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد ۲ ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه و خلاصه کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد ۲ دوم ویرایش جدید می باشد که در قالب فایل pdf در ۵۸ صفحه با بهترین کیفیت توسط تیم وب سایت ما تهیه و تدوین گردیده است.امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

معرفی آمار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد دوم

این کتاب یکی از اصلی ترین کتابهای مرجع در رشته های مدیریت ، حسابداری و اقتصاد در درس امار و احتمال می باشد که با بیانی شیوا مطالب و فرمولهای آماری را آموزش می دهد. لذا مطالعه آن برای دانشجویان مرتبط میتواند بسیار کمک کننده باشد.

کتاب امار و کاربرد آن در مدیریت عادل آذر در دوجلد، برای دانشجویان رشته های مدیریت و حسابداری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، به عنوان منبع اصلی درسهای «امار و کاربرد آن در مدیریت (۱) و (۲) » به ارزش ۶ واحد و درس «تحلیل آماری» به ارزش ۲ واحد ، تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی، مدیران واحدهای صنعتی، تجاری و اداری نیز از آن بهره مند شوند.

سرفصل های خلاصه کتاب آمار  کاربرد آن در مدیریت عادل آذر جلد ۲ دوم:

فصل هشتم : توزیع نرمال
فصل نهم : نمونه گیری و توزیع های نمونه گیری
فصل دهم : تخمین آماری
فصل یازدهم : آزمون فرض اماری
فصل دوازدهم : تحلیل واریانس
فصل سیزدهم : رگرسیون خطی ساده و همبستگی
فصل چهاردهم : رگرسیون چندگانه و غیر خطی
فصل پانزدهم : کاربردهای آزمون کای- مربع در مدیریت

بخشی از متن:

فصل هشتم :توزیع نرمال
مهم ترین توزیع در امار و احتمال توریع نرمال می باشد . منحنی توزیع نرمال به فرم زنگی شکل است که نسبت به خط میانگین متقارن است .
در توزیع نرمال میانگین و میانه و مد بر روی یک خط هستند بستگی دارد و تابع احتمال آن به فرم زیر σ و واریانس ۲ μ به دو پارامتر میانگین X توزیع نرمال توزیعی است که در آن متغیر تصادفی نمایش داده میشود….

مطالعه بیشتر