دانلود جامع ترین فایل pdf گزارش نویسی دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانلود جامع ترین فایل pdf گزارش نویسی دانشگاه جامع علمی کاربردی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
27mb
نویسنده
دسته بندی
9,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل pdf گزارش نویسی دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل pdf گزارش نویسی دانشگاه جامع علمی کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

منبع اصلی برای دانشگاه ها بخصوص دانشگاه جامع علمی و کاربردی 

تخصص در مهارت های گفتاری و نوشتاری امتیازی است ارزش آفرین. گزارش نویسی مطلوب و مناسب مهارتی است که موجب جلب رضایت و اقبال مدیران، متخصصان و … می شود. امروزه با وجود گسترش ابزارهای ارتباط جمعی و گاه جایگزینی افراطی مهارت های تکنولوژیکی و واگذاری برخی وظایف انسانی به ابزارهای جدید، جای خالی مهارت های نوشتاری در سازمان ها بیش از پیش احساس می شود. زیرا اعتماد و تکیه بی اندازه به ابزارهای تکنولوژیکی فرصت اندیشیدن و تمرکز را از انسان گرفته است.

«خوب نوشتن» وظیفه ای شغلی است و شرط مقبولیت و تعامل اثرگذار فرد با مجموعه یا سازمان، به میزان مهارت فرد در این زمینه بستگی دارد. کتاب گزارش نویسی نوشته سیدعلی قاسم‌زاده تلاشی است برای معرفی اصول و مبانی گزارش نویسی و چگونگی کسب مهارت در آن که می تواند به دانشجویان، کارمندان، مدیران و همه کسانی یاری رساند که می کوشند به مهارت و مقبولیت معیار در این زمینه دست یابند.

احاطه داشتن یا کسب تخصص در مهارت های زبانی، امتیازی است ارزش آفرین و گزارش نویسی یکی از این مهارت ها به شمار می آید. مهارتی که هم می تواند موجب جلب نظر عام، مانند دوستان و همکاران و با عموم مردم به خود شود، و هم می تواند به جلب رضایت و اقبال خواص، مانند مدیران و متخصصان و… منجر شود…

فهرست مطالب جامع ترین فایل pdf گزارش نویسی دانشگاه جامع علمی کاربردی

تعاریف و کلیات

برنامه ریزی و ساختار گزارش

ادبیات گزارش نویسی

تلخیص و آداب آن

جمع‌بندی و خلاصه

تمرین ها

پاسخ نامه

منابع

مطالعه بیشتر