دانلود گزارش کارورزی ۳ فرم الف ب ج با فرمت word

دانلود گزارش کارورزی ۳ فرم الف ب ج با فرمت word
نوع فایل
word
حجم فایل
121kb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود گزارش کارورزی ۳ فرم الف ب ج با فرمت word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل گزارش کارورزی ۳ فرم الف ب ج رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان می باشد که با فرمت word در ۴۰ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست گزارش کارورزی ۳ فرم الف ب ج :

مقدمه………………………………۴

فرم الف( پیش بینی.رخداد.تاملات)…………..۵

فرم ب………..۲۹

فرم جیم (طراحی یادگیری۱)………..۳۰

فرم جیم (طراحی یادگیری۲)……………………۳۲

فرم جیم (طراحی یادگیری۳)…………۳۴

فرم جیم (طراحی یادگیری۴)…………….۳۸

فرم جیم (طراحی یادگیری۵)……………..۴۰

مقدمه

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفه ای را فراهم می کند. این فرآیند از مشاهده مسائل فیزیکی، آموزشی ،تربیتی وعاطفی آموزشگاه آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درس جهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفه ای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتی در سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است. فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع )با پشتوانه نظری و پژوهشی( جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند.

در برنامه کارورزی دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهد بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی یک دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری را کسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.

از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر رویدادهای تربیتی وآموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسب علمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشد.

مطالعه بیشتر