دانلود جزوه درس مدیریت کلوپها و مراکز تفریحی علمی کاربردی

دانلود جزوه درس مدیریت کلوپها و مراکز تفریحی علمی کاربردی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه درس مدیریت کلوپها و مراکز تفریحی علمی کاربردی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کامل ترین جزوه درس مدیریت کلوپها و مراکز تفریحی دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد که با فرمت pdf و در ۱۲ صفحه مناسب آمادگی قبل از آزمون تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جزوه درس مدیریت کلوپها و مراکز تفریحی علمی کاربردی

آشنایی با رشته مدیریت جهانگردی

رشته مدیریت جهانگردی یکی از جذاب ترین رشته های مدیریت است که تقریبا می توان آن را میان رشته ای دانست و موفقیت در این رشته مستلزم داشتن اطلاعات در زمینه های مختلف است. درواقع در این رشته شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید، با مسائل اقتصادی در طی سفر آشنا باشید، بتوانید از اصول مدیریتی برای هدایت و رهبری استفاده کنید، و … . بعضی افراد به اشتباه از این رشته تحت عنوان گردشگری یاد می کنند که چنین رشته ای وجود ندارد بلکه نام این رشته مدیریت جهانگردی است.

توجه داشته باشید در چند سال اخیر رشته مدیریت جهانگردی تغییر نام داده و به رشته گردشگری مبدل شده است. پس رشته مدیریت جهانگردی همان رشته گردشگری است.

معرفی رشته مدیریت جهانگردی – وظایف کارشناس مدیریت جهانگردی

مهم ترین وظایف کارشناس مدیریت جهانگردی عبارتند از؛

  • مطالعه در زمینه مناطق مناسب جهت ایجاد تاسیسات جهان گردی
  • برقراری ارتباط با آژانس‌های هوایی، دریایی و زمینی به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای مسافرت به ایران
  • برقراری ارتباط با موسسات بین المللی و سازمان‌های دولتی و خصوصی حوزه ماموریت به منظور معرفی ایران و توسعه جهان گردی کشور
  • تبلیغات و بازاریابی جهت جذب گردشگر برنامه ریزی برای ارائه بسته سفری با کیفیت به گردشگران.

برای قبولی در رشته مدیریت جهانگردی چه درس هایی را بخوانم؟

رشته مدیریت جهانگردی در زیرگروه ۳ علوم انسانی قرار دارد و ریاضیات و اقتصاد بااهمیت ترین دروس قبولی رشته مدیریت جهانگردی است. ضریب دروس در کنکور علوم انسانی در زیرگروه ۳ عبارتند از؛

  •   ریاضیات با ضریب ۴
  • اقتصاد با ضریب ۳
  • ادبیات اختصاصی با ضریب ۲
  • علوم اجتماعی با ضریب  ۲
  • سایر دروس با ضریب ۱

مطالعه بیشتر