دانلود فایل pdf آموزش نوین خط تحریری ویژه معلمین و دانش‌آموزان

دانلود فایل pdf آموزش نوین خط تحریری ویژه معلمین و دانش‌آموزان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
8mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf آموزش نوین خط تحریری ویژه معلمین و دانش‌آموزان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین فایل pdf آموزش نوین خط تحریری ۴ نوع نستعلیق – شکسته نستعلیق – نسخ و ثلث: ویژه معلمین و دانش‌آموزان می باشد که با فرمت پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل pdf آموزش نوین خط تحریری ویژه معلمین و دانش‌آموزان

آموزش نوین خط تحریری :

“معلی خطی است که با ثلث و نسخ تفاوتها و شباهتهایی دارد که در این کتاب تلاش شده ضمن آشنایی با حروف و نوشتن سطرهای ساده و نقطه ‏گذاری در این خط، شیوه قلم ‏تراشی هم آموزش داده شود. قلم در خط معلی به همان صورتی است که قلم نستعلیق تراشیده می‏شود. نویسنده خصوصیات مرکب، دوات، لیقه، کاغذ، سطر نویسی، نقطه، حروف و ترکیبها را توضیح داده و یک دوره حروف الفبا از الف تا ی را به صورت تمرین ارائه کرده است….

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر