دانلود جزوه کتاب جریان‌ های فکری و عاطفی کودکان و نوجوانان

دانلود جزوه کتاب جریان‌ های فکری و عاطفی کودکان و نوجوانان
نوع فایل
pdf+mp4
حجم فایل
188mb
نویسنده
دسته بندی
9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه کتاب جریان‌ های فکری و عاطفی کودکان و نوجوانان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین و باکیفیت ترین جزوه کتاب جریان‌ های فکری و عاطفی کودکان و نوجوانان می باشد که با فرمت pdf و mp4 تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

درباره ی کتاب :

این کتاب راهنمایی برای تمام افرادی است که دوست دارند ویژگی‌های مختلف این دو گروه سنی را بهتر بشناسند.

این کتاب در چهار فصل مجزا نگارش شده است.

در فصل اول خوانندگان با مطالب کلی در مورد جریان های فکری و عاطفی، شامل مفهوم جریان، مفهوم روان، طبیعت و فرهنگ، ماهیت بشر، رابطه روان،طبیعت، فرهنگ، ایده ها واندیشه ها آشنا خواهند شد.

در فصل دوم محتوای شناخت و تفکر، چگونگی تفکر مردم، اهداف تفکر، تفکرات خود آیند و کنترل شده، تحولات فکری و شناختی در کودکان و نوجوانان، نگرش و تغییر نگرش مورد بحث قرار گرفته است.

در فصل سوم محتوای عواطف و هیجانات، نقش عواطف و هیجانات در زندگی انسان، هیجانات خود آیند و کنترل شده، نقش عواطف و هیجانات در تفکرات و اندیشه ها، نقش عواطف در تصمیمات و انتخابها، تفاوت هیجانات در پسران ودختران، تاثیر عواطف بر حوزه های گوناگون زندگی بشری، و تحولات عاطفی و هیجانی در کودکان ونوجوانان مورد بحث قرار گرفته است.

آخرین فصل کتاب نیز تحولات جریان های فکری و عاطفی، نقش الگو های تربیتی در شکل گیری جریان های عاطفی و فکری، نقش آموزش های رسمی و غیر رسمی بر جریان های فکری و عاطفی، پیش بینی تحولات جریان های فکری و عاطفی در سال های آینده، جریان های فکری و عاطفی و علایق موجود در کودکان و نوجوانان جامعه فعلی ایران، و نقش فن آوری اطلاعات و ارتباطات در شکل گیری جریان های فکری و عاطفی در کودکان و نوجوانان را مورد مطالعه قرار داده است.

مطالعه بیشتر