دانلود فایل pdf خلاصه نکات مهم کتاب اصول و قدرت چشم انداز مونرو

دانلود فایل pdf خلاصه نکات مهم کتاب اصول و قدرت چشم انداز مونرو
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل pdf خلاصه نکات مهم کتاب اصول و قدرت چشم انداز مونرو

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین و باکیفیت ترین فایل pdf خلاصه نکات مهم کتاب اصول و قدرت چشم انداز نوشته مایلس مونرو مترجم: فرزانه میر شاه ولایتی می باشد که با فرمت pdf در ۱۰ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

pdf خلاصه نکات مهم کتاب اصول و قدرت چشم انداز مایلس مونرو

موضوع کتاب حاضر، تبیین تأثیر مسایل معنوی و روان‌شناختی در چشم‌انداز فردی است. این نوشتار، تلاشی است در راستای تعریف چشم‌انداز فردی در مباحث آینده‌پژوهی با نگاهی به مسایل معنوی و روان‌شناختی. نویسنده کتاب، بر این عقیده است که موضوع‌های معنوی و روان‌شناختی پایه‌ای برای چشم‌انداز سازمانی و ملی به شمار آمده و در ستاختار چشم‌انداز فردی و آینده‌پژوهی تأثیر مستقیم و بسزایی را دارا است. کتاب، مشتمل بر سه بخش اصلی است. بخش اول، به تعریف و شرح ماهیت چشم‌انداز اختصاص دارد. در بخش دوم، اصول حاکم بر چشم‌انداز معرفی گردیده و نُه اصل اساسی آن برشمرده شده است. آخرین بخش کتاب نیز شامل تشریح سه اصل دیگر چشم‌انداز و بحث درباره اصول و قدرت چشم‌انداز است.

بخش اول: چشم انداز چیست؟

فصل اول: چشم انداز کلید تحقق هدف هایشخصی

این بخش اهمیت داشتن چشم انداز برای هر فرد را بیان می کند و معتقد است خداوند همه را منحصر به فرد و ممتاز آفریده و هر کس چنان خلق شده است تا به دلیلی خاص شناخته شود. بر همین اساس این شما هستید که در قبال استفاده از استعدادهای خویش مسئولید و با استفاده از قدرت چشم انداز باید رویاهای خود را محقق کنید.در حقیقت تک تک افراد بشر برای تحقق کاری خلق شده اند که هیچ کس جز خود او نمی تواند آن را انجام برساند و درمانده ترین فرد کسی است که نمی داند چگونه رویای خود را عملی کند….

مطالعه بیشتر